הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

אבחון וסריקה ממוחשבת:

מדרסים » אבחון וסריקה ממוחשבת

בחברת בטר באלאנס ההתאמה, האבחון והסריקה הממוחשבת ניתנת ללא עלות וללא התחייבות על ידי טכנאי מדרסים מומחים העוברים הכשרה על ידי רופאים מוסמכים להתאמה מדויקת ושמירה על מנח כף רגל בריא ומאוזן.

בזכות שילוב שתי טכנולוגיות חדישות, המדרסים בהתאמה אישית של בטר באלאנס עושים מהפכה בתחום הטיפול בכאב.

תרכובת PORON XRD

הטכנולוגיה הראשונה – היא שימוש בתרכובת PORON XRD.

מדובר בחומר ייחודי בעל כושר בלימת זעזועים גבוה במיוחד שפותח על ידי מדענים אמריקאים, החומר מציע כושר ספיגה של פי 9 מכל החומרים שנעשים בהם שימוש זהה בשוק האורתופדי. (אותו סוג חומר בו משתמשים בקסדות ובחליפות הגנה לאופנוענים) תרכובת זו היא למעשה החלק העילי במבנה המדרסים של בטר באלאנס – שנחשבים למדרסים הדקים והנוחים בשוק המדרסים – עם עובי מקסימלי של 9 מילימטרים.

טכנולוגית Moldable

הטכנולוגיה המתקדמת השנייה בה משתמשת החברה היא טכנולוגית Moldable.

הטכנולוגיה לוקחת את קונספט ההתאמה האישית של המדרסים שלב אחד קדימה ומעצימה בעשרות מונים את הנוחות והאפקטיביות של המדרס. למעשה, הייחודיות של טכנולוגיות ה- Moldable טמונה בהסתגלות שלה לכף הרגל. בטכנולוגיה זו ייצור המדרס והתאמתו לכף הרגל של המטופל נעשית על ידי חימום המדרס ועיצובו עד לדיוק מושלם ב- 100% לכף רגלו של המטופל. הייחודיות בטכנולוגיה זו היא שגם לאחר הכנת המדרס, כף הרגל מתאימה את עצמה למדרס והמדרס מתאים את עצמו לכף הרגל של המטופל, וכך למעשה ניתן להביא את תצורת כף רגלו של המטופל לאידיאל הטיפולי שלה. בזכות טכנולוגיית ה – MOLDABLE, ניתן לעצב את המדרסים כל פעם מחדש, ולכן הטיפול במדרסים הופך לאדפטיבי, כשלאחר מספר חודשי שימוש ניתן לחזור לאחת מהקליניקות של ״בטר באלאנס״ ושם יבצעו התאמה חוזרת למדרס כדי שהוא יימשיך לייעל ולמקסם את הטיפול במנח כפות הרגליים, ובכך יפחית את הכאב בגוף שלכם.

האבחון והסריקה הממוחשבת, וכן גם ההתאמות החוזרות בתקופת האחריות מידי חצי שנה ניתנת ללא עלות וללא התחייבות.

טכנאי המדרסים של חברת Better Balance, יתאימו עבורכם מדרסים ביו דינמיים בהתאמה אישית למנח כף הרגל בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר הטיפול בקליניקה תוכלו לצאת עם מדרס מובנה ומותאם עבורכם לשיפור בריאותכם וכך תוכלו לשפר את הפעילות הגופנית ואת חווית ההליכה בחיי היומיום.

לאבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות וללא התחייבות חייגו 3511*

שאלות נפוצות:

הבדיקה כוללת שני חלקים. בשלב הראשון מתבצע אבחון וסריקה ממוחשבת של כף הרגל. בשלב השני, טכנאי אורתופדיה מבצע בדיקה גופנית ובודק 4 פרמטרים: הליכה, יציבה, פיזור עומסים ואת מנח כף הרגל.

טכנאי מדרסים מומחים העוברים הכשרה על ידי רופאים מוסמכים להתאמה מדויקת ושמירה על מנח כף רגל בריא ומאוזן.

בדיקת הסריקה ואבחון של כף הרגל נעשית ללא עלות וללא התחייבות. קודם כל טכנאי האורטופדיה המקצועי יאבחן אם אתה בכלל צריך מדרסים. אם יימצא לנכון לאחר הבדיקה שאתה זקוק למדרסים, הטכנאי יבדוק איזה מדרסים יעזרו לך בטיפול בכאב. ייצור המדרס נעשה בקליניקה הרפואית בתוך כרבע שעה עד 20 דק’.