הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

איך מדרסים יוכלו לסייע בפציעות ספורט?

על אף היתרונות הרבים שבעשיית ספורט, כל ספורטאי מקצועי (ואפילו חובבן) יודע כי פעילות מאומצת מדי עשויה לגרום לפציעות ובעיות רפואיות שונות. במהלך הפעילות הספורטיבית נוצר עומס חריג על הגוף שלנו, וישנם ענפי ספורט שונים שיוצרים עומס על מנח כף הרגל פי 3 ממשקל הגוף שלנו. על כן, כדי לשמור על אורח חיים בריא, לשמור על כושר ולהנות מביצועים ספורטיביים ברמה גבוהה רצוי להשתמש במדרסים איכותיים המיוצרים מחומרים ותרכובות איכותיות ובהתאמה אישית של 100% למבנה כף הרגל שלכם. 

פציעות ספורט נפוצות:

ספורטאים מקצוענים, ספורטאים חובבנים, אדם המתאמן מספר פעמים בשבוע בחדר הכושר, רוכבי אופניים, אנשים שאוהבים לשחק כדורגל או כדורסל עם חבריהם ואנשים רבים אחרים נכללים בקטגוריה של קבוצת סיכון לפציעות ספורט נפוצות. אלו יכולות להיות בדרגות חומרה שונות ובאזורים שונים בגוף, אולם הנפוצות שבהן יכולות להיות שברי מאמץ, דורבן בכף הרגל, נימול בכפות רגליים, דלקות בגיד אכילס, נקעים, כאבי ברכיים, יבלות, עור קשה ועוד. 

כיצד מדרסים מסייעים לנו להימנע מפציעות ספורט נפוצות?

המדרסים נועדו לסייע בפיזור עומסים תקין על פני מנח כף הרגל, לשפר הליכה יציבה ובריאה יותר, לספק תמיכה טובה יותר לכפות הרגליים ובכך להפחית מהלחץ על עמוד השדרה, הברכיים ואזורים נוספים בגופנו. על ידי הפחתת העומס והיתרונות הרבים של המדרסים האורטופדיים ניתן יהיה להפחית את הסיכון לפציעות ולהקל על הפעילות בעת הליך החלמה וחזרה מפציעה. למעשה, מרבית הספורטאים כיום משתמשים במדרסים ואלה מיוצרים בהתאמה אישית למבנה כף הרגל שלהם, לסוג ועוצמת העומס שהם מפעילים על כף הרגל שלהם בזמן הפעילות הספורטיבית.

מדרסים לספורטאים בהתאמה אישית:

מדרסים לספורטאים של Better Balance אלו מדרסים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, העשויים מ-4-5 שכבות ותרכובות שונות ומסייעים בשיפור היציבה, נוחות מקסימלית ופתרון אפקטיבי למגוון בעיות אורטופדיות. המדרסים של Better Balance כוללים חומר גלם הנקרא PORON XRD המסייע בבלימת זעזועים עד פי 9 ממדרסים אחרים ופלטת PTT – חומר תרמו פלסטי עם סיבי קרבון שנחשב גם קשה וגם גמיש מה שמאפשר התאמה של 100% למנח כף הרגל.

המדרסים מיוצרים בהתאמה אישית של 100 אחוז לכפות הרגליים בהתאם לאבחון והסריקה הממוחשבת בטכנולוגיה מתקדמת – מכשיר הפודוסקופ. כבר בפגישה הראשונה תוכלו לצאת מהקליניקה עם המדרסים האורטופדיים החדשים שלכם וליהנות מהיתרונות הרבים של המדרסים לחיים הספורטיביים שלכם ולהפחתת הסיכון לפציעות.

חברת בטר באלאנס מובילה בתחום התאמת המדרסים ומייצרת מדרסים דקים וגמישים הניתנים להתאמה אישית בטכניקה ייחודית.

ריצה
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים