הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

איך מדרסים משפיעים על אורח החיים?

מדרסים » איך מדרסים משפיעים על אורח החיים?

מדרסים עשויים להוביל לשיפור משמעותי באיכות החיים. מי שסובל מכאבים בכפות הרגליים, מעייפות בעת עמידה או הליכה לאורך זמן, מקושי בזמן אימון ספורט או מליקויים מאובחנים במבנה כף הרגל כגון: פלטפוס, הולפוס, דורבן בעקב או מכל בעיה אחרת – סובל ברמה היום יומית מכאבים המקשים על ניהול השגרה וגורמים להורדה באיכות החיים באופן משמעותי.

מדרסים בהתאמה אישית – מאפיינים

מדרסים בהתאמה אישית מותאמים בהתאמה מדויקת לכף הרגל. בתהליך התאמת מדרסים למטופל מתבצעת בשלב הראשוני בדיקה של כף הרגל (אבחון וסריקה ממוחשבת). לאחר ביצוע האבחון, טכנאי האורתופדיה מבצע בדיקה פיזית הכוללת בדיקת הליכה, יציבה, פיזור עומסים ובדיקה של מנח כף הרגל. בשלב האחרון המדרס מותאם בקליניקה או נבנה על ידי אנשי מקצוע מומחים באופן מדויק ומותאם שנותן מענה לכל מאפיין ייחודי של מבנה כף הרגל. המדרסים של בטר באלאנס דקים וקלילים ומיוצרים מחומרים רב שכבתיים המכילים טכנולוגיות ייחודיות ומאופיינים במינון מדויק של קשיחות ורכות. 

החיים עם מדרסים

אדם שמשתמש במדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית חש הקלה בכאבים, הרגשה שהרגליים נושאות את משקל הגוף בקלילות ונהנה מיציבה מאוזנת יותר. בנוסף, ניתן לבצע פעילות גופנית טוב יותר ובצורה שאינה מעייפת ומכבידה על הגוף.

מדרסים לנעליים מאפשרים נוחות מרבית. לדוגמא, העוסקים בספורט ומתאמנים באימוני ספורט ייהנו ממדרסים שישפרו את בלימת הזעזועים, יקטינו את הסיכון לפציעות ויאפשרו קיום אימון המביא להישגים גבוהים יותר. 

פתרון לליקויים מבניים בכפות הרגליים

מדרסים מספקים מענה לבעיות מבניות בכפות הרגליים. קיים מגוון רחב של פתולוגיות מבניות בכפות הרגליים כאשר אחת הבעיות הנפוצות היא פלטפוס (קשת כף רגל עם נטייה לצניחה). מדרס איכותי בעל התאמה מדויקת יוכל להוות תמיכה לקשת במקומות שיאפשרו הליכה נכונה נטולת כאבים. בעיה נפוצה נוספת לדוגמה היא דורבן בעקב (דלקת ברקמה העבה בעור העקב), מדרסים מתאימים יפזרו את העומס על כף הרגל בצורה תקינה כדי למנוע עומס יתר על העקב. מדרסים של בטר באלאנס מיוצרים מחומר איכותי בעל כושר גבוה לבלימת זעזועים המביא להקלה ופתרון לבעיית הדורבן בעקב.

קיימות בעיות מבניות רבות בכף הרגל אשר מדרסים עשויים לפתור אותן ולשפר פלאים את איכות החיים. 

מדרסים בהתאמה אישית
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים