הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

איך מייצרים מדרס?

מדרסים » איך מייצרים מדרס?

חשבתם פעם כמה גלגולים עבר המדרס הקטן לפני שהוא הגיע לכף הרגל שלכם? רוצים לשמוע על כל המקומות המופלאים ברחבי העולם שמסתובבים המדרסים שלנו לפני שהם מגיעים אליכם? בואו ניקח אתכם למסע מופלא כדי לענות על השאלה: איך מייצרים מדרס של Better Balance?

Born in America

המדרס היפה שלכם לא התחיל את דרכו בארץ הקודש. הוא נולד באמריקה בתור משטחים עצומים של פוליאתילן, PORON XRD, ו-EVA. כל אחד מן החומרים האלה נולד במפעל שונה בו הוא יוצר לצורך מטרה אחת בלבד – להתחבר לחצי השני שלו ויחד איתו להפוך למדרס מן המניין!

אבל לפני שהחומרים יכלו להתאחד ביניהם בברית נאמנה, הם קודם היו צריכים לטוס לשוויץ לבדיקות מקיפות.

Friedens Schweiz – שלום שווייץ!

מדגמים של פוליאתילן, PORON XRD ו-EVA נבדקו במכון בקרת האיכות השוויצרית SGS שם בדקו את העמידות, הגמישות, הקשיחות ויכולת בלימת הזעזועים שלהם בסדרה של מבחנים מקיפים.

עפ” SGS, חומרי הגלם האיכותיים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה:

PORON XRD

כושר ספיגה ובלימת זעזועים גבוהה פי 9 בהשוואה למוצרים סטנדרטיים בשוק,

EVA

עמידות, כושר ספיגה, גמישות ונוחות ברמה גבוהה,

פוליאתילן

קשיחות, עמידות, גמישות, תכונות תרמו-פלסטיות וכושר עמידה תחת לחץ.

מאמריקה לישראל

עם אישור ה-SGS, ניתן היה להתחיל בהרכבת המדרסים. יחד, חומרים הגלם האיכותיים הגיעו סוף סוף למנוחה ולנחלה, כאשר כל אחד מחומרי הגלם תרם את התכונות הייחודיות שלו לטובת הכנת המדרס המושלם: PORON סיפק יכולות בלימת זעזועים, פוליאתילן הבטיח לשמור על עמידות המדרס לאורך זמן (כ-5 שנים) והחזקה טובה של הרגל, וEVA סיפקה נוחות אין קץ וריפוד לכף הרגל.

איך מייצרים מדרס: השלב האחרון

איך מייצרים מדרסים בהתאמה אישית?

כדי לייצר מדרסים בהתאמה אישית נעשה סריקה ממוחשבת של כפות הרגליים שלכם במטרה להתאים לכם את סוג המדרס הנכון עבורכם (מדרסים ביומכניים, מדרסים אורטופדיים, מדרסים טיפוליים וכו’). לאחר מכן נחמם את המדרס כך שהוא יהיה ניתן לעיצוב בטכנולוגיית Moldable. את העיצוב הסופי נעשה בהתאמה של 100% לכף הרגל שלכם באמצעות הטבעה בכרית ויסקו המדמה חול ים ומספקת פיזור משקל שוויוני על פני מנח כף הרגל.

המדרסים של בטר באלאנס מיוצרים בכל אחת מהקליניקות במרכזים הרפואיים שלנו בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר תהליך האבחון והסריקה הממוחשבת תקבלו את המדרסים בהתאמה אישית אשר יעניקו לכם חווית הליכה חדשה, משחררת ונטולת כאבים. תהנו 🙂

איך מייצרים מדרס?
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים