הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

איך מתאימים מדרס לכף הרגל?

מדרסים » איך מתאימים מדרס לכף הרגל?

רוצים לדעת איך מתאימים מדרס לכף רגל לקבלת התאמה של 100%? הגעתם למקום הנכון!

התאמת מדרס לכף הרגל אינה עניין של מה בכך. איכות ההתאמה בין המדרס לבין כף הרגל תקבע את מידת ההצלחה של הטיפול בעזרת המדרסים ולכן טכנאי מדרסים משקיעים רבות בפיתוח כלים לאבחון בעיות בכף הרגל וייצור מדרסים בהתאמה אישית ובהדרכה צמודה של רופא אורתופד.

מרבית מכוני המדרסים מתאימים מדרס לכף הרגל באמצעות הטבעה בספוג שומר צורה ויצירת שחזור מגבס של צורת כף הרגל, אליה מתאימים מדרס במעבדה. אצלנו בבטר באלאנס משתמשים בשיטת שלוש שלבים מתקדמת השונה מכל מה שתמצאו בכל מכון מדרסים אחר כדי להבטיח התאמה של 100% לכף הרגל שלכם:

שלב 1 – אבחון כף רגל

נתחיל בתהליך אבחון מהיר הכולל סדרת שאלות על מיקום הכאבים ועוצמתם וסריקה ממוחשבת באחת הקליניקות שלנו במרכזים הרפואיים. בנוסף, אנו ממליצים בחום להביא חוות דעת מרופא אורטופדבמידה ויש לכם (לא חובה).

שאלון בע”פ

אנו מאמינים שאין תחליף למידע ממקור ראשון. ככל שתיטיבו לתאר את הכאבים שלכם כך נוכל להתאים לכם את המדרסים הטובים ביותר שיעזרו לכם לצאת לדרך חדשה, ללא כאבים.

אבחון ממוחשב

בין אם ביקרתם אצל אורטופד או לא אנו נבצע אבחון ממוחשב בטכנולוגיה כחול-לבן מתקדמת לאבחון נקודות לחץ וחוסר איזון בכפות הרגליים. אבחון כפות הרגליים הוא חלק חשוב בתהליך התאמת המדרס הנכון ולפעמים אף יעזור לנו למצוא בעיות שלא עלו באבחון שבעל פה.

אבחון ע”י אורטופד

אם אתם סובלים מכאבים אורטופדיים קשים וקיים חשש לבעיה חמורה בכף הרגל, חשוב להתייעץ עם רופא אורטופד מוסמך שיספק אבחנה מדויקת ומרשם. לאורטופדים מגוון כלים לאבחון וטיפול בכף רגל ונשמח להשתמש במומחיות שהם מביאים לשולחן כחלק מתהליך אבחון הוליסטי.

שלב 2 – התאמת סוג המדרס

לאחר שלב האבחון ובמידה ויש עיוות במנח כף הרגל נציע לכם את המדרס שאנו מאמינים שהוא הנכון ביותר עבורכם מבין מגוון המדרסים שאנו מציעים. שימו לב שאין דבר כזה “המדרס הכי טוב” אלא המדרס הכי מתאים לרגל ולבעיות האורטופדיות שלכם.

שלב 3 – עיצוב המדרס

מדרסי בטר באלאנס מעוצבים בשיטה חדשנית, מתוחכמת ומהירה המאפשרת לנו לספק מדרסים בהתאמה אישית של 100% בתוך רבע שעה בלבד!

כאשר אנחנו מתאימים מדרס לכף הרגל אנו משתמשים בטכנולוגיה תרמופלסטית המאפשרת לתחתית המדרס הקשיחה לשנות צורה בהתאם לצורת הרגל שלכם. ההטבעה נעשית באמצעות דריכה על כרית ויסקו – משטח המדמה חול ים ומפזר את משקל גופכם בצורה טובה.

איך מתאימים מדרס לכף הרגל?
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים