הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

התאמה אישית של המדרס לכף הרגל

מדרסים » התאמה אישית של המדרס לכף הרגל

למה כל חשוב להקפיד על התאמה אישית של המדרס לכף הרגל? ואיך נבחר מדרסים מותאמים אישית ברמה הגבוהה ביותר?

כאשר זה מגיע למדרסים, עולם המחקר נמצא בקונצנזוס מוחלט: התאמה אישית של המדרס לכף הרגל היא קריטריון קריטי לבחירת מדרסים טובים. מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית התגלו כמפחיתים כאבים, בעלי תרומה אדירה לבריאות איברים נושאי משקל (כפות רגליים, ברכיים, גב תחתון, גב עליון, כתפיים, שכמות וצוואר) ונוחים יותר בהשוואה למדרסי מדף שאינם מותאמים אישית.

התאמה אישית של המדרס לכף הרגל – יתרונות

נוחות

מדרסים בהתאמה אישית מציעים נוחות מפנקת בהתאמה מושלמת לצורת כף הרגל הייחודית שלכם.

הפחתת כאבים

עם מדרסים בהתאמה אישית ניתן לחוש בהבדל משמעותי ברמת הכאב כבר מהחודש הראשון וכך להפחית כאבי ברכיים, כאבי גב, כאבי רגליים וכאבים בקרסול.

פיזור עומסים

פונקצית פיזור העומסים של מדרסים בהתאמה אישית דואגת לחלוקה שווה של משקל הגוף על פני מנח כף הרגל וכך להפחית לחץ באזורים כואבים כמו הרצועה הפלנטרית, העקב, כריות כף הרגל או בהונות כף הרגל.

טיפול במנח כף הרגל

לבישת המדרסים מטפלת במנח כף הרגל ובהתאם להמלצות רפואיות היא מאפשרת לאנשים בעלי בעיות מבניות בכף הרגל ללכת בצורה הנכונה ביותר לבריאות הברכיים, הגב, השכמות והצוואר.

טיפול בבעיות אורטופדיות

מדרסים טיפוליים בהתאמה אישית מספקים פונקציה נוספת של הפחתת לחץ על חלקים מודלקים וכואבים בכף הרגל, ומאפשרים לכף הרגל להחלים בלי שתצטרכו להפחית את הפעילות הגופנית שלכם באופן משמעותי.

הימנעו מחיקויים ושרלטנים!

ישנם שני סימני אזהרה עיקריים המעידים על מכון מדרסים שאינו מספק את הסחורה הטובה ביותר:

1.   לוקחים לכם את מידות הרגליים ושולחים למכון חיצוני שיכין את המדרסים? אולי מומלץ להתרחק

אם הלכתם למכון אורטופדי וגיליתם שאין להן מעבדה במקום, אתם בעצם משלמים שלוש פעמים על אותו מוצר: גם על העבודה של המכון בו ביקרתם, גם על המשלוח וגם על העבודה של המכון בו מתבצעת ההרכבה של המדרס.

את המוצרים הטובים ביותר, במחיר המשתלם ביותר, תמצאו דווקא במכונים עם מעבדה מקומית להכנת מדרסים.

2.   עמדתם בתוך קופסא כדי לקחת את צורת כף הרגל? זרקו את הקופסא וצאו מהמכון

אנשים שסובלים מכאבים או בעיות בכף הרגל לרוב עומדים בצורה לא נכונה שאינה דואגת לפיזור משקל תקין על פני כל כף הרגל. עבורם, הדרך הנכונה ביותר להפיק טביעה טובה של צורת כף הרגל היא בישיבה, בהעמסת משקל חלקי בלבד או באמצעות כרית ויסקו המדמה חול ים ומפזרת את משקל גופכם בצורה שווה על פני המדרס.

אם נתקלתם במכון שביקש מכם להעמיס את כל משקל הגוף על משטח הטבעה עם תחתית קשיחה, כנראה שנתקלתם במכון לא מקצועי שאינו יודע כיצד לספק התאמה אישית של המדרס לכף הרגל עפ”י המחקרים העדכניים ביותר. מומלץ להגיד תודה בנימוס ולצאת במהירות האפשרית כדי להימנע מקנס כספי גבוה בצורת מדרסים לא מתאימים שאינם מספקים פיזור משקל ותמיכה מתאימה.

התאמה אישית של המדרס לכף הרגל
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים