הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

כיצד מיוצרים מדרסים בהתאמה אישית לכל רגל?

מדרסים » כיצד מיוצרים מדרסים בהתאמה אישית לכל רגל?

אם תגיעו לחנות ציוד לספורט או לחנות פארם, תוכלו למצוא בהם מדרסים הנמכרים כמוצרי מדף. יתכן ותשאלו את עצמכם האם מדרסים אלו עשויים לסייע לכם בטיפול בכאבי הרגליים? האם הם עשויים לשפר את הנוחות בעת הליכה, עמידה או פעילות ספורטיבית? 

כדי לענות על שאלות חשובות אלה חשוב להבין את ההבדל בין מדרסים מהמדף למדרסים בהתאמה אישית

מדרסים מהמדף, ככל מוצר מדף, מיוצרים בפורמט אחיד לכל דגם, הם מתאימים לגודל סטנדרטי של כף רגל, ועשויים מחומרים המעניקים ריפוד נוח לכף הרגל, כך שהם אמורים להעניק תחושת נוחות.

אם זו הפונקציונליות לה אתם מצפים, הם בהחלט יוכלו להתאים לכם. אבל אם אתם מחפשים מדרסים שיקלו על כאבים שאתם חשים בכפות הרגליים, אתם זקוקים למדרסים בהתאמה אישית. מדרסים בהתאמה אישית מיוצרים במכון אורטופדי על ידי טכנאי מדרסים.

תהליך התאמה אישית של מדרסים

תשאול ראשוני

עם הגיעכם למכון האורטופדי של בטר באלאנס תעברו תשאול ראשוני כדי להבין מדוע פניתם, מהו אורח חייכם, ומה הפונקציונאליות אותה אתם רוצים שהמדרסים ימלאו עבורכם.

אבחון וסריקה ממוחשבת

לאחר מכן, נבצע סריקה ממוחשבת המזהה בעיות בעמידה ובתנועה (הליכה ויציבה). הבדיקה מתבצעת באמצעות טכנולוגיה ייחודית המאבחנת בעיות במנח כף הרגל באופן מדויק.

בדיקה פיזית הכוללת 4 פרמטרים

לאחר שלב זה, טכנאי האורתופדיה יבדוק את מנח כף הרגל, הליכה, יציבה, ופיזור העומסים. הטכנאי יבחן היכן אתם חשים כאב וכיצד ניתן לסייע בעזרת מדרסים. 

התאמת מדרס במקום

עם סיום הבדיקות, נתאים עבורכם מדרס לכף הרגל אותו תוכלו לקבל במקום כעבור רבע שעה בלבד.

יתרונות המדרסים המותאמים אישית

תמיכה

המדרסים יעניקו לכפות הרגליים את התמיכה המדויקת לה הן נזקקות ויפזרו את העומסים על כף הרגל באופן תקין ומאוזן. 

טיפול בבעיות אורתופדיות

המדרסים יטפלו בבעיות אורתופדיות שאתם סובלים מהן לדוגמא: פלטפוס, דורבן בעקב, הולפוס, בוניון החייטים, מורטון נוירומה, מטטרסלגיה ועוד.

מדרס מחומרים איכותיים

מדרסי מדף עשויים לרוב מחומרים זולים הגורמים לכף הרגל להזיע. לעומת זאת מדרסים מותאמים אישית מאופיינים בכך שהם עשויים מחומרים טבעיים, איכותיים ואנטי בקטריאליים. קיימות שכבות וחומרים שונים מהם אנו מייצרים את המדרסים שלנו בבטר באלאנס.

אחריות

כאשר מטופלים רוכשים מדרסים בהתאמה אישית הם אינם רוכשים רק את המוצר אלא את הליווי האישי שלנו במטרה לשפר את הבריאות, הנוחות ואיכות החיים. הליווי שלנו כולל אחריות מלאה לשנתיים וביקורת בכל חצי שנה כדי לוודא את השיפור שאתם חווים עם השימוש במדרסים ולבצע תיקונים שוטפים ללא עלות נוספת. 

מדרסים בהתאמה אישית
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים