הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

כמה עולה מדרס בהתאמה אישית?

מדרסים » כמה עולה מדרס בהתאמה אישית?

שאלתם את עצמכם פעם כמה עולה מדרס בהתאמה אישית, ולמה טווח המחירים כל כך רחב? כל התשובות לשאלות הבוערות ביותר על מחיר מדרסים – במאמר הבא.

מדרסים בהתאמה אישית יכולים לנוע בטווח מחירים רחב מאוד החל מ-199 ש”ח בלבד ועד אלפיים שקלים + לאנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות או מבניות חמורות. אבל, איך תדעו להתכונן כמה עולה מדרס בהתאמה אישית בשבילכם?

קראו את המאמר הבא כדי ללמוד כמה עולה מדרס בהתאמה אישית, וכיצד תוכלו לחסוך בעלויות מיותרות ברכישת מדרסים מותאמים אישית.

למה יש הבדלים כל כך גדולים במחירי המדרסים?

מחיר מדרס בהתאמה אישית מושפע ממספר משתנים שיכולים לגרום להבדלים של מאות ואף אלפי שקלים בין מדרס למדרס. המשתנים הללו הם:

  • איכות החומרים
  • מספר השכבות
  • עובי המדרס
  • טכנולוגיות מיוחדות
  • עמידות
  • אחריות
  • התאמה אישית

אז כמה עולה מדרס בהתאמה אישית?

מדרס פשוט 0-150 ש”ח

מדרס פשוט אינו מותאם אישית, עשוי שכבה אחת זולה, ללא אחריות ועם אורך חיים של כמה חודשים. מדרס כזה יעלה לכם כמה עשרות שקלים ותוכלו למצוא אותו בחנויות הפארם והספורט. ההשפעה של מדרס כזה על הרגל שלכם תהיה מינימלית עד כדי חסרת משמעות. לא מומלץ לסובלים מבעיות אורטופדיות ו/או כאבים בכפות הרגליים.

מדרס נוחות 150- 500 ש”ח

מדרס נוחות עשוי מכמה שכבות של חומרים איכותיים, לרוב ללא פונקציה של התאמה אישית ובעובי בינוני- עבה. הוא יספק לכם חווית הליכה מדהימה אך לא יספק את התמיכה הדרושה לאנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות. תקופת האחריות המקסימלית עומד על שנה והוא מורכב ממעט שכבות (2-3).

מדרס בהתאמה אישית 500-1,200 ש”ח

מדרס בהתאמה אישית הוא מדרס המיוצר מחומרים איכותיים בפטנטים ייחודיים. למדרס תהיה פונקציה של פיזור עומסים על פני מנח כף שתוריד עומסים מנקודות כואבות בכף הרגל ותאפשר לרגל שלכם לרפא את עצמה מדלקות ועיוותים שהתרחשו בשל עמידה והליכה לא נכונה. מספר השכבות יעמוד על 3-4 והעובי יהיה דק עד בינוני.

מדרס טיפולי ביו-דינמי בהתאמה אישית 1,200- 2,500 ש”ח

מדרס טיפולי ביו דינמי הוא מדרס מיוחד המיוצר מהחומרים האיכותיים ביותר במטרה לספק תמיכה מלאה למנח כף הרגל. המדרס מגיע עם מספר שכבות (4-5) המספקים תמיכה מותאמת לכל אזור בכף הרגל. מדרסים איכותיים במיוחד יגיעו בתצורה דקה במיוחד המתאימה לכל נעל ועם אחריות של שנה וחצי עד שנתיים ואורך חיים של כחמש שנים.

איך מורידים את העלות של מדרסים בהתאמה אישית?

  • הגיעו לבדיקת התאמה עם מרשם למדרסים (הקפידו לבדוק שמכון המדרסים מקבל מטופלים מכל קופות החולים)
  • תכננו תקציב מקסימום מוגדר מראש (מדרסים בהתאמה אישית אינם אמורים לעלות מעל 2,500 ש”ח)
  • בררו את אורך החיים הצפוי של המדרסים. עדיף לשלם יותר עבור מדרסים שישרדו לכם זמן רב במקום לבזבז כסף רב על מדרסים שתצטרכו להחליף כל שנה ( 2,000 ש”ח פעם בחמש שנים עדיפים על 1,000 ש”ח פעם בשנתיים)
כמה עולה מדרס בהתאמה אישית?
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים