הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים אורטופדיים

מדרסים » מדרסים אורטופדיים
מדרסים אורטופדיים

מדרסים אורטופדיים מיועדים לאנשים בעלי בעיות מבניות בכף הרגל ואנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות ברגליים, ברכיים, גב תחתון, גב עליון, כתפיים, שכמות וצוואר. מטרתם של המדרסים האורטופדיים היא לטפל במנח כף הרגל, לתקן את ההליכה והיציבה, לאפשר פיזור עומסים תקין על כף הרגל, לאפשר פיזור משקל תקין על הכתפיים ועוד.

מדרסים אורתופדיים מפחיתים כאבים שלדיים וכאבים עצביים בכל הגוף כבר בשבוע הראשון לאחר הרכישה.

הבחירה של הרופאים האורטופדים

מדרסי Better Balance עומדים בתקני איכות מחמירים שוויצריים בהתאמה מלאה לדרישות המומחים האורטופדים המובילים בעולם. מדרסי בטר באלאנס מיוצרים מהחומרים הטובים ביותר בשוק כגון PORON XRD, בעלי כושר ספיגה ובלימת זעזועים הגבוהים פי 9 בהשוואה למוצרים סטנדרטיים בשוק ומצוידים בשכבה טרמופלסטית קשיחה אך גמישה לשמירה על מנח כף הרגל ואימון שרירי קשת כף הרגל. רופאים אורטופדים ממליצים על מדרסים בהתאמה אישית לבעלי בעיות מבניות בכף הרגל (דורבן ברגל, פלטפוס, הולפוס, בוניון החייטים ועוד), אנשים הסובלים מכאבים בכפות הרגליים ו/או בברכיים, ספורטאים, עובדים המפעילים לחץ רב על כף הרגל, אנשים הסובלים מכף רגל סוכרתית, ועוד.

איך תדעו שהגיע הזמן להתאים מדרסים אורתופדיים?

אם אובחנתם עם בעיות מבניות בכף הרגל

מדרסים אורתופדים הם מוצר חובה עבור אנשים המאובחנים עם בעיות מבניות בכפות הרגליים, בקרסול וברגליים כגון פלטפוס, הולפוס, דורבן ברגל, מורטון נוירומה, בוניון החייטים, כף רגל סוכרתית ועוד. המדרסים מפזרים את משקל הגוף באופן אחיד על פני מנח כפות הרגליים וכך מסייעים בהפחתת לחצים וטיפול במנח כף הרגל. מדרסים אורתופדיים מיוצרים כך שניתן להתאים אותם לעיוותים שונים בכף הרגל ולספק תמיכה ועזרה בכל בעיה רפואית של כפות הרגליים.

אם אתם סובלים מכאבים אורטופדים

רבים מהאנשים הסובלים מכאבים אורטופדיים בברכיים, בגב התחתון, בשכמות ואפילו בכתפיים ובצוואר מציגים הליכה לא תקנית ובעיות אורטופדיות לא מאובחנות בכפות הרגליים. מדרסים אורטופדיים מסייעים לאנשים באמצעות ייצוב ההליכה וחלוקת עומסים תקנית על פני מנח כף הרגל. לאחר כשבוע של הליכה עם מדרסים אורטופדיים, השרירים כולם מתחילים להירגע והגוף מתחיל לעבור תהליך תיקון יציבה המשפר את ההליכה ומפחית כאבים מאיברים נושאי המשקל (ברכיים, גב, שכמות, כתפיים וצוואר).

מומלץ לאנשים הסובלים מכאבים אורטופדיים לשלב תרגילים פיזיותרפיים יחד עם המדרסים האורטופדיים. המדרסים שומרים על יציבות בעת התרגול וגורמים לתחושות הנאה והצלחה, המעלות את הסיכוי להתמיד בתרגילים לאורך זמן.

אם אתם סובלים מעודף משקל

עודף משקל קיצוני יכול לגרום לעומס רב על כפות הרגליים ולגרום בטווח הארוך לבעיות אורטופדיות וכאבים בכל הגוף. מדרסים אורטופדיים מסייעים בתיקון היציבה ופיזור משקל הגוף באופן שווה על פני כל כף הרגל, מפחיתים כאבים וממלאים את הגוף בתחושת אנרגיה חדשה בכל צעד וצעד. מדרסים אורטופדיים יסייעו לכם לשפר את ההליכה ואת שגרת הפעילות הספורטיבית , ללא כאבים בכפות הרגליים, הברכיים ועוד.

הכל מתחיל מכפות הרגליים

מרבית הבעיות השלדיות המשפיעות על אנשים בריאים מתחילות בכפות הרגליים: עמידה או הליכה לא נכונה מובילה לחוסר איזון ודריכה לא נכונה, המובילים ללחץ על השרירים וכתוצאה מכך לכאבים בכפות הרגליים, ברכיים, כאבי גב, כאבי צוואר ואיברים נוספים בגוף האדם. מדרסים אורתופדיים מסייעים לאנשים הסובלים מכאבים בכל הגוף לחזור לשגרה משוחררת מכאבים בתוך זמן קצר.ת