הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים בהתאמה אישית

מדרסים בהתאמה אישית

מדרסים, ככלל, מתחלקים לשני סוגים:

  • מדרסים מהמדף
  • מדרסים בהתאמה אישית

ניתן למצוא מדרסים מהמדף בעיקר בחנויות פארם וחנויות לציוד ספורט. לעומת זאת, מדרסים בהתאמה אישית מיוצרים במכון אורטופדי על ידי טכנאי מדרסים לפי תבנית מדויקת ובהתאם למבנה האנטומי של כפות הרגליים.

מדרסי Better Balance מספקים התאמה גבוהה של 100% ומיוצרים במקום בתוך רבע שעה בלבד. בקרו באחת הקליניקות שלנו במרכזים רפואיים בתל אביב, רעננה, חולון, ירושלים, חיפה וראשל”צ לבדיקת התאמה ממוחשבת חינם.

מדוע חשוב לרכוש מדרסים בהתאמה אישית?

מדרסים מהמדף מתאימים בעיקר לאנשים הזקוקים למדרסי נוחות ולא לאנשים בעלי בעיות רפואיות אורטופדיות, לאנשים הסובלים מכאבים בכפות הרגליים ולספורטאים. מדרסי נוחות אינם מספקים את התמיכה הנדרשת למנח כף הרגל ואף עלולים לגרום לנזקים לבעלי בעיות אורטופדיות.

הבדלים בין מדרסים מהמדף למדרסים בהתאמה אישית

 

מדרסים מהמדף (מדרסי נוחות)

מדרסים בהתאמה אישית של Better Balance

תמיכה בכף הרגל

מיוצרים בייצור המוני ולא בהתאמה אישית לכף הרגל ולכן לא מספקים תמיכה טובה לכפות הרגליים.

מעניקים תמיכה מותאמת אישית לכפות הרגליים ומבצעים פיזור עומסים תקין בריא ומאוזן לכל חלקי כף הרגל כגון עקבים, כריות כף הרגל וקשתות כף הרגל.

טיפול בבעיות אורטופדיות

לא פותרים את הבעיה אלא רק מספקים ריפוד לכף הרגל. עלולים להחמיר נזקים קיימים.

המדרסים הביו-מכניים מטפלים בבעיות אורטופדיות כגון דורבן ברגל, פלטפוס, הולפוס, בוניון החייטים ועוד

מדרס מאוורר ו”נושם”

עשויים בד”כ מחומרים זולים הגורמים להזעה בכף הרגל.

מצופים בשכבת עור מנוקבת אנטי-בקטריאלית לשמירה על כף הרגל מאווררת וללא ריחות לוואי.

התאמה מלאה לרגל

נמכרים בגדלים סטנדרטיים בלבד ואינם מיוצרים בהתאם לצורת כף הרגל הייחודית.

מדרסים בהתאמה אישית מלאה לכף הרגל בשימוש בטכנולוגיית Moldable ייחודית.

אחריות

אין אחריות. מהרגע שנפתחה החבילה של המדרסים לא ניתן להחליף או להתאים את המדרסים לרגליים.

אחריות מלאה עד שנתיים כולל התאמה חוזרת לכף הרגל כל חצי שנה ותיקונים שוטפים בחינם.

כיצד מייצרים מדרסים בהתאמה אישית של Better Balance?

תחילה אנו מבצעים סריקה ממוחשבת באמצעות טכנולוגיה כחול-לבן בלעדית במטרה לאבחן את הבעיות בכף הרגל, בעיות ביציבה, עיוותים וכו’. טכנולוגיית הסריקה החדשנית של בטר באלאנס מאפשרת לנו לאבחן באופן מדויק את הבעיות בכף הרגל ולהתאים מדרסים עפ”י הצרכים הייחודיים שלכם.

לאחר האבחון, כף הרגל מוטבעת בכרית ויסקו בעלת טכנולוגיית פיזור משקל אופטימלי במטרה להגיע לצורת המדרס הבריאה ביותר עבורכם ולהבטיח מדרס בהתאמה אישית בדיוק של 100%.

אנו מספקים מדרסים בהתאמה אישית בהכנה מהירה לכל סוגי הנעליים וכפות הרגליים: מדרסים ביו-דינמיים, מדרסים אורטופדיים, מדרסים לספורטאים ומדרסי נוחות החל מ-199 ש”ח בלבד.

המדרסים של בטר באלאנס מיוצרים בכל אחת מהקליניקות במרכזים הרפואיים שלנו בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר תהליך האבחון והסריקה הממוחשבת תקבלו את המדרסים בהתאמה אישית אשר יעניקו לכם חווית הליכה חדשה, משחררת ונטולת כאבים. תהנו 🙂

שאלות נפוצות:

מדרסים בהתאמה אישית מתאימים לכולם. מצד אחד, ביכולתם לטפל בכל מי שחווה כאבים בכף הרגל, כאבים בשאר אזורי הגוף הקשורים ביציבות, או מתקשה לקיים פעילות גופנית תקינה. מצד שני, המדרסים יכולים למנוע כאבים עתידיים, לשפר את היציבה, ולייעל פעילות גופנית. התאמה אישית מעניקה את התמיכה הנדרשת לכל אדם באשר הוא. לדוגמה, מדרס מותאם לכאבים באצבעות כף הרגל, לא בהכרח מתאים לטיפול בכאבי דורבן (כאבים בעקב) או לטיפול בילדים הסובלים מפלטפוס (כף רגל שטוחה). לפיכך התאמה אישית היא הכרחית על מנת להעניק את הטיפול הנכון, ובכדי לשפר את התחושה הפיזית של המטופל בעקבות הכאב.

מדרסים בהתאמה אישית יוצרים פיזור עומסים תקין במנח כף הרגל לאורך זמן ובכך מפחיתים משמעותית את הכאבים. מדרסים בהתאמה אישית נותנים מענה לכאבים הצצים במהלך פעילות יום יומית ו/או פעילות ספורטיבית (לדוגמה, עבודה בעמידה ממושכת, הליכה איטית או מהירה, עמידה סטטית, ריצה, קפיצה וכו’) או בכאבים המתעוררים גם במצב מנוחה. המדרסים הטיפוליים של בטר באלאנס מיוצרים מ- 4-5 שכבות העשויות מתרכובות וחומרים איכותיים וחדישים המבוססים על מחקרים מעמיקים עדכניים בתחום. התרכובת התרמופלסטית של המדרסים הטיפוליים בולמת זעזועים באזורים שונים של כף הרגל ובכך מטפלת במצב של ריכוז עומסים ולחצים במקום אחד, דבר שלרוב מוביל לכאב רב ופוגע באיכות החיים.

כן, מרבית הכאבים הנמצאים באזורים שונים של כף הרגל ואף כאבי גב, כאבים קרסוליים וכאבים נוספים נובעים מחלוקת עומסים לא תקינה על כף הרגל. כאבים אלו יכולים להתעורר במצבים של עמידה סטטית והן במצב של פעילות פיזית שונה כגון עבודה בעמידה, הליכה וריצה.
הטכנולוגיה החדשנית של בטר באלאנס מתמקדת בטיפול במקור הכאב. מדרסים ביו דינמיים מורכבים מארבע עד חמש שכבות טיפוליות, המפזרים את העומס על כף הרגל בצורה מיטבית ובולמים זעזועים באופן אקטיבי.

המחיר נקבע בהתאם לבדיקה. לאחר הבדיקה הטכנאי מחליט איזה מדרס הכי מתאים לך מבין כל סוגי המדרסים שלנו.יש לנו מדרסים החל מ199 ש”ח, יש מספר רב של דגמים, שכבות שונות, תרכובות שונות, אזורי תמיכה שונים, סוגי טיפול שונים. מוזמנים ליצור קשר: 3511*