הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים ביו דינמיים

מדרסים » מדרסים ביו-דינמיים
מדרסים ביו-דינמיים

מדרסים ביו-דינמיים הם מדרסים המטפלים ומתקנים את מנח כף הרגל באמצעות טכנולוגיית “פידבק” דינמית. מדרסים ביו-דינמיים יסייעו לכם להנות מחווית הליכה נטולת כאבים.

כיצד עובדים מדרסים ביו-דינמיים?

אפשר לדמות מדרסים ביו-דינמיים לגשר בשיניים: המדרסים “שואפים” להגיע לצורה מסוימת – צורת כף הרגל הבריאה – ובעדינות ואיטיות אין קץ משפיעים ו”מכוונים” את כף הרגל להגיע לצורה הרצויה. בניגוד לגשר בשיניים, תהליך זה אינו גורם לכאבים אלא דווקא מפחית כאבים באופן משמעותי. מדרסים ביו-דינמיים דואגים לפיזור משקל אחיד על פני כל כף רגל ומשחררים עומסים מכפות הרגליים, הברכיים, הגב, הכתפיים והצוואר.

נוחות ביו-דינמית עם הפעולה הכפולה

מדרסים ביו דינמיים מספקים נוחות אינסופית בשתי פעולות:

1.   תמיכה ופיזור עומסים שווה

השילוב בין תמיכה מלאה לבין פיזור עומסים באופן שווה על פני כל כף רגל מספק תחושה של “הליכה על חוף הים” ומטעין את כל הגוף באנרגיה מחודשת. מדרסים ביו-דינמיים מביאים לירידה הדרגתית אך מהירה ברמות הכאבים, כאשר מרבית מטופלינו מדווחים על הבדלים ניכרים החל מהשבוע הראשון.

2.   תיקון מנח כף הרגל

המדרס הביו דינמי מתאים את עצמו לצורת כף הרגל וצורת כף הרגל מתאימה את עצמה אל המדרס באמצעות מערכת פידבק ביו-דינמית מתמשכת. מדרסים ביו-דינמיים מתקנים מגוון בעיות ביניהם קשת נמוכה/שטוחה (פלטפוס), קשת גבוהה (הולפוס), כאבי דורבן, בוניון החייטים, מורטון נוירומה, הלוקס ולגוס, אצבעות פטיש ועוד.

מדרסים ביו-דינמיים יעניקו לכם חופש ונוחות ברמה שעוד לא הכרתם. עם פיזור משקל אחיד ומגע מותאם בין הרגל לקרקע תגלו אנרגיה מחודשת ויכולת שלא הכרתם בעצמכם.

ממה מורכבים מדרסים ביו דינמיים?

מדרסים ביו-דינמיים טיפוליים מורכבים מ-5 שכבות של חומרים בעלי דרגות קשיחות ורכות שונות המשתלבות ביניהם ליצירת משטח דריכה מותאם אישית לכל מטופל. החומר החשוב ביותר הוא פוליאתילן – חומר פלסטי קשיח אך גמיש שיכול לשנות את צורתו בחימום בטמפרטורה גבוהה. פוליאתילן מעוצב אצלנו בקליניקה בהתאמה אישית ומספק תמיכה מקסימלית לכל כף הרגל.

שכבת הפוליאתילן היא זו שאחראית על צורת המדרס והיא מרופדת באמצעות חומרים סופגי זעזועים בדחיסות גבוהה. אחד מהחומרים הינו חומר הידוע כ- PORON XRD, חומר בעל כושר ספיגה ובלימת זעזועים הגבוה פי 9 לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש בתעשיית המדרסים. השילוב בין החומרים הרכים והקשים מאפשר למדרס להתאים באופן דינמי למגוון רחב של פעולות ביניהן עמידה במקום, הליכה, ריצה וכו’.

אחריות מלאה והתאמה חוזרת בחינם

כל המדרסים הביו דינמיים של Better Balance מגיעים עם אחריות מלאה ואופציה להתאמה חוזרת בחינם כל חצי שנה במשך תקופת האחריות. כמו גשר בשיניים, אנו מצפים שבמהלך חצי שנה זו מנח כף הרגל שלכם יעבור שינויים לטובה והמדרס ידרוש התאמה חוזרת על מנת להמשיך את הטיפול.

המדרסים של בטר באלאנס ממשיכים לספק חווית נוחות ושחרור מכאבים לכל אורך חיי המדרס (כ-5 שנים בממוצע).