הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים דקים

מדרסים » מדרסים דקים

מדרסים דקים – מה מיוחד בהם?

מדרסים הם מוצר פרא רפואי בו עושים שימוש מגזרים רבים באוכלוסייה. לא רק אנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות או ספורטאים נזקקים למדרסים, אלא אוכלוסיות שונות כגון אנשים העומדים שעות רבות על הרגליים, נשים שנועלות נעלי עקב בתדירות גבוהה, אנשים הנועלים נעליים אלגנטיות בתדירות גבוהה, ילדים, מבוגרים ועוד.

השימוש במדרסים יכול להיות גם באופן מניעתי, במילים אחרות – ברוב המקרים נעשה שימוש במדרסים על מנת למנוע היווצרות של בעיות רפואיות, פציעות, כאבי רגליים, כאבים בכפות הרגליים, כאבי גב ועוד.

מהם ההיתרונות של שימוש במדרסים דקים?

היתרונות שבמדרסים הדקים הם שניתן להחליף את המדרס הדק ברפידה קיימת ולהפוך כל נעל לנעל אורטופדית בהתאמה אישית אשר מקלה על עייפות במהלך היום ובסופו, המדרס הדק נוח מאוד לעומת המדרסים העבים אשר תופסים חלק נכבד מהנעל ויוצרים הגבלה משמעותית בלבישת נעליים מסוגים שונים. יתרון נוסף במדרס הדק הינו שהמדרס מורכב מתרכובת תרמו- פלסטית המכילה חומרים כגון: EVA, סיבי קרבון, פוליאתילן, עור אמיתי אנטי בקטריאלי בעל נקבוביות אשר מנדפים את הריחות הלא נעימים והזיעה מכף הרגל. המדרס הדק מיועד לאנשים אשר עובדים בעבודות משרדיות, לספורטאים ולאנשים אשר מחפשים שיפור משמעותי בהפחתת הכאב הקיים. המדרס הדק נותן מענה והרגשה של נעל אורטופדית בכל נעל אפילו אם אינה נעל אורתופדית.

מדרסים דקים – למי הם מתאימים?

גם אם מדובר בילדים או במבוגרים, בזמן העבודה או בזמן הפנוי, קיים מגוון רב של מדרסים לכל סוגי הנעליים (מדרסים לנעלי ספורט, מדרסים לנעלי צבא, מדרסים לנעלי עקב, מדרסים לנעלי עבודה, מדרסים לאנשים בעלי משקל עודף, מדרסים לאנשים המועסקים בעבודה הדורשת עמידה ממושכת ואפילו מדרסים המיועדים לרוכבי אופניים וגולשי סקי). ההתאמה של המדרס מתבצעת באחת הקליניקות לאחר אבחון וסריקה ממוחשבת של מנח כף הרגל על מכשיר הפודוסקופ אשר נותן אבחנה מדויקת של הבעיה הפתולוגית של המטופל.

בחברת בטר באלאנס, תמצאו מגוון רחב של מדרסים, המשותף לכולם הוא שבעזרת הטכנולוגיה, המבנה והתרכובות הייחודיות שלהם – המדרסים דקים במיוחד ומתאימים כמעט לכל סוגי הנעליים הנפוצות, וכל זאת, בהתאמה אישית למבנה כף הרגל של כל מטופל. מדרסי בטר באלאנס מאפשרים חווית הליכה נעימה ובריאה בהתאמה מלאה למנח כף הרגל של המטופל.

טכנאי המדרסים של חברת Better Balance, יתאימו עבורכם מדרסים אורטופדיים ביו דינמיים בהתאמה אישית למנח כף הרגל בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר הטיפול בקליניקה תוכלו לצאת עם מדרס מובנה ומותאם עבורכם לשיפור בריאותכם.

לאבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות וללא התחייבות חייגו 3511*

שאלות נפוצות:

העובי המקסימלי של המדרסים של בטר באלאנס הינו 9 מילימטרים. נחשב למדרס הדק ביותר במדינת ישראל!

מעבר לנוחות שהמדרס משרה על כפות הרגליים, השימוש במדרס דק מקל על עייפות במהלך היום ובסופו, מונע היווצרות של בעיות רפואיות, כאבי גב, כאבים בכפות רגליים, ועוד. נוסף לכל, המדרס מתאים ל-99% מסוגי הנעליים ובעל החלפה נוחה בין סוגי הנעליים השונים. 

התאמת סוגי המדרסים נעשית באמצעות סריקה ממוחשבת משוכללת בטכנולוגיה כחול-לבן (מכשיר העונה לשם – פודוסקופ). המדרסים של בטר באלאנס מיוצרים בכל אחת מהקליניקות במרכזים הרפואיים שלנו תוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר תהליך האבחון והסריקה הממוחשבת תקבלו את המדרסים בהתאמה אישית אשר יעניקו לכם חווית הליכה חדשה, משחררת ונטולת כאבים. 

המדרסים האורטופדיים של בטר באלאנס מורכבים מחומרים בעלי כושר בלימת זעזועים גבוה במיוחד (פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש במדרסים). המדרסים מאפשרים חלוקת עומסים תקינה על מנח כף הרגל ובכך משפרים את היציבה ומונעים פציעות מיותרות. 

  • שכבה עליונה – שכבת עור אמיתית (קיימת אופציה למדרס ללא עור למטופלים טבעוניים), מנוקבת ואנטי בקטריאלית לשמירה על כף הרגל מאווררת, היגיינית וללא ריחות לוואי. 
  • שכבת Poron XRD –  פורון הוא חומר גלם בעל יכולת בלימת זעזועים פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש בתעשיית המדרסים. 
  • שכבת EVA – חומר ספוגי בדחיסות גבוה בטכנולוגיה אמריקאית חדשנית לבלימת זעזועים נוספת והגנה מקסימלית של הברכיים והעצמות השלדיות לשמירה על גוף מאוזן ונטול כאבים.
  • פלטת PTT פוליאתילן – חומר תרמופלסטי קשיח וגמיש עם סיבי קרבון.