הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים כפתרון לבעיות רפואיות

מדרסים » מדרסים כפתרון לבעיות רפואיות

כפות הרגליים שוב כואבות? הברכיים מתחילות להציק? תוהים אם מדרסים הם באמת הפתרון לבעיות הרפואיות שלכם או שאולי אתם צריכים משהו אחר? כל התשובות לשאלות הכי בוערות – בכתבה שלפניכם:

רופאים אורטופדים מכל העולם מסכימים שמדרסים אורטופדיים יכולים לשפר באופן משמעותי את בריאות כף הרגל ולהפחית כאבים בברכיים ובאיברים נושאי משקל לאורך עמוד השדרה (גב, שכמות, כתפיים וצוואר). אולם האם תמיד מדרסים הם הפתרון לבעיות הרפואיות שלכם? לא בטוח.

לבישת מדרסים אורטופדיים מסייעת בהפחתת עומסים ממנח כף הרגל ומאפשרת לגוף שלכם להתחיל בתהליך החלמה חשוב. הנה מה שתצטרכו לעשות כדי לדאוג להחלמה מלאה:

איך מתחילים בתהליך ריפוי?

אם אתם סובלים מכאבים בכפות הרגליים, בברכיים, בגב, בשכמות, בכתפיים או בצוואר הצעד הראשון והחשוב ביותר עבורכם ללכת לרופא אורטופד ולתאר לו את הסימפטומים בצורה ברורה. הרופא יבקש מכם לעשות מספר תרגילים ולפעמים יבחן את האיבר הכואב מקרוב. לאחר מכן, תוכלו לבקש ממנו מרשם למדרסים והפנייה לפיזיותרפיה.

התאימו מדרסים נכונים

כאשר אתם סובלים מכאבים אורטופדיים, קשה להגזים בחשיבות של מדרסים טובים כתנאי להחלמה. מדרסים כפתרון לבעיה רפואית מספקים לפחות 50% מתהליך הריפוי ובשילוב עם תרגילים מותאמים ופעילות גופנית נכונה יכולים לעזור להפחית כאבים באופן משמעותי.

אין ספק שמדרסים הם התנאי המקדים לפתרון אחוז גבוה מאוד של בעיות, מכיוון שמנח כפות רגליים לקוי יכול להחמיר או אף לגרום לבעיות אורטופדיות קשות בכל הגוף. כאשר אתם מתקנים את מנח כפות הרגליים ומתחילים בשגרת תרגילים מותאמים אישית, אתם ללא ספק לוקחים את הצעד הראשון בדרך להחלמה.

לכו לפיזיותרפיה

אורטופד יכול לאבחן את הבעיה שלכם ולהמליץ על טיפול נכון, אולם הפיזיותרפיסט הוא זה שידריך אתכם כיצד לעשות תרגילים פיזיותרפיים ויעקוב אחר ההתקדמות שלכם. הקפידו להגיע לפיזיותרפיה עם מדרסים מותאמים אישית שיקלו על עשיית התרגילים ויקנו לכם יציבות ושיווי משקל. חשוב להקפיד על שגרת אימונים לפחות שלוש פעמים בשבוע לקבלת תוצאות מלאות.

עשו ספורט

כדי להפחית כאבים אורטופדיים חשוב להקפיד על שגרת פעילות גופנית קבועה. כמובן שחשוב לעשות זאת בהתאם להמלצות המומחים הרפואיים (אל תתחילו לרוץ מרתונים אם אתם סובלים מבעיות ברכיים). פעילות גופנית קבועה תמריץ את זרימת הדם לכל הגוף, תשפר את בריאות השרירים שלכם, תתרום לפעילות המערכת החיסונית שלכם ותסייע בהפחתת הבעיות האורטופדיות. הקפידו ללבוש מדרסים בהתאמה אישית כפתרון לבעיות רפואיות בכל יציאה לפעילות גופנית. בהצלחה!

מדרסים כפתרון לבעיות רפואיות
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים