הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לאופניים

מדרסים » מדרסים לאופניים

רכיבה על אופניים הוא ספורט התורם הן לשמירה על גוף בריא והן לשמירה על נפש בריאה. ישנם אנשים העוסקים בספורט זה כתחביב וישנם ספורטאים מקצוענים העוסקים בספורט זה באופן תחרותי. חשוב להדגיש, כי בשני המקרים על המתאמנים ברכיבה על אופניים להיות זהירים ולנסות למנוע נזקים וכאבים כגון כאבי ברכיים, כאבי רגליים, כאבי גב וכאבים נוספים. הכאבים הללו יכולים לגרום לבעיות חמורות אשר מלוות בכאב לפרק זמן ממושך ולכן לאחר רכיבה על אופניים חשוב מאוד לתת מענה למנח כף הרגל בשעת ההליכה – מדרס אשר יתן תמיכה באזור הקשת המדיאלית. מדרסים יכולים לתת מענה נרחב לאנשים העוסקים בספורט..

מדרסים לאופניים – למה להשתמש בהם?

לרגליים ולכפות הרגליים ישנם חשיבות רבה בעת רכיבה על אופניים. הסיבה הראשונה היא משום שיציבותה של כף הרגל על הפדל חיונית מאוד לניצול מקסימלי של כוחה בזמן פעולת הפידול. הסיבה השנייה היא משום שכשהרוכב מפדל, עומס גופו מצטבר על הרגליים והגב וגורם ללחץ ולחלוקת עומסים אי שוויונית בגוף ובפרט על מנח כף הרגל. לחץ זה, יכול לגרום לנזקים משמעותיים בכף הרגל כגון: מתיחה או קרע של הרצועות, נקע, יבלות, צריבה של כף הרגל בתוך הנעל, פציעה של המפרקים והשרירים, הולפוס, פלטפוס ועוד. ההתאמה של מדרסים מתבצעת בקליניקות של בטר באלאנס הממוקמות בבתי רופאים ובמרכזים רפואיים, הבדיקה מתבצעת ע”י טכנאי מדרסים מקצועי שנותן אבחנה מדויקת של הפתולוגיות השונות ובמידת הצורך מתאים המדרס האידיאלי למטופל.

בחברת בטר באלאנס פיתחנו מדרסים בהתאמה אישית עבור רוכבי האופניים, המתאימים באופן מדויק למנח כף הרגל של רוכב האופניים על מנת לשמור ולמנוע תזוזת של כף הרגל ובכך להפחית לחצים ועומסים על מבנה כף הרגל, ברכיים, אגן, גב עליון, גב תחתון, שכמות וצוואר.

במה המדרסים לאופניים עוזרים לנו? 

המדרסים הביו דינמיים עוזרים ברכיבה על אופניים ומאפשרים תנועה ישרה ויציבה של כף הרגל בעת פעולת הפידול. בנוסף המדרסים האורטופדיים מונעים תחושה של צריבה בכפות הרגליים בסוף המסלול.

לעיתים, השימוש במדרסים בזמן רכיבה על אופניים יכול למנוע הופעת כאבים מלכתחילה ובכך משפיע באופן ישיר על מניעת היווצרות יבלות ונקעים. מדרסים לאופניים תורמים רבות גם לזרימת הדם לכפות הרגליים. בזמן הרכיבה מדרסים לאופניים יסייעו לכם לשמור על גוף בריא.

יתרונות המדרסים לאופניים:

יתרון

מאפיין עיקרי

הערות

שיפור ביצועים

אחיזה מדויקת ופידול אינטנסיבי תקין 

תנועה ישרה ויציבה של כף הרגל בעת רכיבה, מניעת תחושה של צריבה בכפות הרגליים בסוף המסלול

סוגי בתרכובות במדרסים

מדרסים ביו-דינמיים הכוללים 12 תתי דגמים שונים המותאמים באמצעות טכנולוגיות חדשניות 

מדרסים בהתאמה אישית עבור רוכבי האופניים. מתאימים באופן מדויק למנח כף הרגל של רוכב האופניים על מנת לשמור ולמנוע תזוזת של כף הרגל ובכך להפחית לחצים ועומסים

תרומה לבריאות הגוף

שיפור זרימת הדם לכפות הרגליים, חלוקת עומסים על הרגליים והגב ומניעת קרע של רצועות, נקע, יבלות ועוד

טכנאי המדרסים של חברת Better Balance , מתאים עבורכם מדרסים ביו דינמיים בהתאמה אישית למנח כף הרגל בתוך רבע שעה

מניעת כאבים ופציעות ספורט

הפחתת לחצים ועומסים על מבנה כף הרגל ברכיים, אגן, גב עליון, גב תחתון, שכמות וצוואר, מניעת תזוזות של הרגל

מניעת התכווצויות שרירים

טכנאי המדרסים של חברת Better Balance, יתאימו עבורכם מדרסים ביו דינמיים בהתאמה אישית למנח כף הרגל בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר הטיפול בקליניקה תוכלו לצאת עם מדרס מובנה ומותאם עבורכם לשיפור בריאותכם.

לאבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות וללא התחייבות חייגו 3511*.

שאלות נפוצות:

המדרסים מותאמים למנח כף הרגל ומסייעים לשיפור זרימת הדם לכפות הרגליים, פיזור עומסים תקין על הרגליים והגב ומניעת קרע של רצועות, נקע, יבלות ועוד

כן! המדרסים של בטר באלאנס עוברים בקרת איכות על ידי חברת SGS הבינלאומית, החברה הגדולה ביותר בעולם לבקרת איכות. 

המדרסים של בטר באלאנס מיוצרים בכל אחת מהקליניקות במרכזים הרפואיים שלנו – תל אביב (איכילוב), תל אביב (רמת החייל), רעננה, חולון, ראשל”צ, ירושלים, חיפה, ועוד.