הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לגיל השלישי

מדרסים » מדרסים לגיל השלישי

הגיל השלישי מביא איתו שלל אתגרים חדשים. הגוף יותר חלש, חשוף יותר בפני סכנות ולכן חשוב לתחזק היטב את הבריאות בעיקר בגילאים אלו. ניכר שבגילאים מבוגרים היציבות אינה תקינה ויש צורך מובהק בתמיכה ממוקדת אשר תימנע פציעות מיותרות ונפילות. מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית ימנעו מאמץ יתר הגורם לכאבי ברכיים, כאבי גב, כאבי קרסוליים, כאבים בכפות רגליים, נפיחויות ויבלות, וביכולתם להקל משמעותית על הקושי הפיזי היומי איתו מתמודדים בגיל השלישי.

בעיות אורתופדיות אופייניות לגיל השלישי

לגיל השלישי קיימות בעיות אופייניות, כמו הידלדלות העצם, שחיקת סחוס, פגיעה בכושר היציבה, כאבי גב וכאבי רגליים. חשוב לדעת, כי ניתן לטפל בכאבים אלו בצורה יעילה ומשמעותית בעזרת עזרים רפואיים ולאו דווקא על ידי מנוחה. כיום קיימים עזרים מקצועיים שיסייעו לשמור על פעילות וכושר גופני. בכתבה זו נפרט על העזרים העשויים לסייע לכם בשמירה על שגרת פעילות סדירה, תנועה וניידות.

מדרסים בהתאמה אישית 

מדרסים בהתאמה אישית מותאמים למטופל על ידי טכנאי אורתופדיה מומחה אשר מאבחן בבדיקה מספר פרמטרים בדרכים שונות על מנת להחליט איך לבצע את ההתאמה באופן המדויק ביותר. טכנאי האורטופדיה יבדוק את היציבה שלכם וישאל מספר שאלות שיעזרו לו להבין את מצבכם הרפואי ואת שגרת חייכם היומית. בעזרת נתוני הבדיקה הוא יוכל להתאים לכם מדרס שנבנה בדיוק לפי כף הרגל שלכם, מחומרים איכותיים המשלבים טכנולוגיות מתקדמות שיתמכו ברגל לפי בהתאם לצורך. 

מדרסים גמישים הניתנים להתאמה מחודשת

הטכנולוגיה המתקדמת ממנה עשויים המדרסים של בטר באלאנס מאפשרת התאמה מדויקת של כ-100% לכף הרגל. המדרסים עשויים מחומרים איכותיים במיוחד, ולכן הינם גמישים, ועם זאת בעלי מידת קשיחות מסוימת שתאפשר תמיכה ותיקון במנח כף הרגל. בנוסף, המדרסים דקים, נוחים וניתן להעביר אותם בקלות כמעט בין כל סוגי הנעליים. זאת ועוד, ניתן לבצע התאמה חוזרת במידת הצורך ללא חשש לפגיעה באיכות המדרס. 

מדרסים אורתופדיים 

המדרסים של בטר באלאנס יספקו לכף הרגל שלכם תמיכה מדויקת, שתביא לשיפור ההליכה והיציבה והפחתה משמעותית בכאבים שונים הנובעים מיציבה ו/או הליכה לקויה. אם קיימת בעיה בקשת כף הרגל, כמו פלטפוס שעשויה לגרום לכאבים – התאמה מדויקת של המדרס תיתן את התמיכה הנכונה על מנת לתקן את פיזור העומסים הלקוי, ותגרום להליכה נכונה יותר נטולת כאבים.

הגיל השלישי
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים