הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לאומית

מדרסים » מדרסים לאומית
לאומית

הנחות לחברי קופות חולים לאומית

מבוטחי קופת חולים לאומית זכאים להנחה של עד 400 ₪ לרוכשים מדרס בהתאמה אישית, מדרסים אורטופדיים, מדרסים טיפוליים, מדרסים ביו דינמיים, מדרסים ביו מכניים ועוד.

ההנחה ניתנת עבור זוג מדרסים בהתאמה אישית על ידי אחד מטכנאי המדרסים המומחים של בטר באלאנס בהתאם למדרס הנרכש בכל אחת מהקליניקות הרפואית של בטר באלאנס.

בכל קופת חולים קיימת תקרת השתתפות שונה בקניית מדרסים בהתאמה אישית, אך האבחון והסריקה הממוחשבת של מנח כף הרגל ניתנת בחינם ללא עלות. לפירוט והרחבה אודות הנחות מקופות החולים חייגו *3511 ונשמח לעמוד לרשותכם.

שאלות נפוצות:

בוודאי! ההנחה חלה על כל סוגי המדרסים הקיימים: מדרסים בהתאמה אישיתמדרסים אורטופדיים, מדרסים טיפוליים, מדרסים ביו דינמיים, מדרסים ביו מכניים ועוד.

המדרסים של בטר באלאנס עשויים מ-4 עד 5 שכבות המורכבים מחומרים בעלי כושר בלימת זעזועים עוצמתי וכן משכבת עור עליונה אנטי בקטריאלית אשר סופגת זיעה ואוורירית (ניתן לרכוש מדרסים טבעוניים ללא עור). מדרסי ריצה טיפוליים ביו דינמיים של בטר באלאנס מכילים גם שכבת PORON XRD שהינה בעלת כושר בלימה הגבוה פי 9 בהשוואה לחומרים סטנדרטיים בשוק, ושכבת EVA בטכנולוגיה אמריקאית חדשנית להגנה מקסימלית.

המחיר נקבע בהתאם לבדיקה. לאחר הבדיקה הטכנאי מחליט איזה מדרס הכי מתאים לך מבין כל סוגי המדרסים שלנו. יש לנו מדרסים החל מ-199 ש”ח, יש מספר רב של דגמים, שכבות שונות, תרכובות שונות, אזורי תמיכה שונים, סוגי טיפול שונים. מוזמנים ליצור קשר: 3511*

בהחלט! ניתן לבצע התאמה חוזרת של המדרס ללא עלות במידת הצורך במהלך השנתיים הראשונות במסגרת האחריות.