הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים מכבי

מדרסים » מדרסים מכבי
מכבי

מדרסים קופת חולים מכבי

הנחות לחברי קופות חולים מכבי

מבוטחי קופת חולים מכבי זכאים להנחה של עד 400 ₪ לרוכשים מדרס בהתאמה אישית, מדרסים אורטופדיים, מדרסים טיפוליים, מדרסים ביו דינמיים, מדרסים ביו מכניים ועוד.

ההנחה ניתנת עבור זוג מדרסים בהתאמה אישית על ידי אחד מטכנאי המדרסים המומחים של בטר באלאנס בהתאם למדרס הנרכש בכל אחת מהקליניקות הרפואית של בטר באלאנס.

בכל קופת חולים קיימת תקרת השתתפות שונה בקניית מדרסים בהתאמה אישית, אך האבחון והסריקה הממוחשבת של מנח כף הרגל ניתנת בחינם ללא עלות. לפירוט והרחבה אודות הנחות מקופות החולים חייגו 3511* ונשמח לעמוד לרשותכם.

שאלות נפוצות:

בוודאי! ההנחה חלה על כל סוגי המדרסים הקיימים: מדרס בהתאמה אישיתמדרסים אורטופדיים, מדרסים טיפוליים, מדרסים ביו דינמיים, מדרסים ביו מכניים ועוד.

המחיר נקבע בהתאם לבדיקה. לאחר הבדיקה הטכנאי מחליט איזה מדרס הכי מתאים לך מבין כל סוגי המדרסים שלנו. יש לנו מדרסים החל מ-199 ש”ח, יש מספר רב של דגמים, שכבות שונות, תרכובות שונות, אזורי תמיכה שונים, סוגי טיפול שונים. מוזמנים ליצור קשר: 3511*

בדיקת הסריקה ואבחון של כף הרגל נעשית ללא עלות וללא התחייבות. קודם כל טכנאי האורטופדיה המקצועי יאבחן אם אתה בכלל צריך מדרסים. אם יימצא לנכון לאחר הבדיקה שאתה זקוק למדרסים, הטכנאי יבדוק איזה מדרסים יעזרו לך בטיפול בכאב. ייצור המדרס נעשה בקליניקה הרפואית בתוך כרבע שעה עד 20 דק’.