הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לטבעונים וצמחונים

מדרסים » מדרסים לטבעונים וצמחונים

אנו מספקים מדרסים 100% טבעוניים ללא מוצרים מן החי.

אורח החיים הצמחוני-טבעוני נהיה פופולרי יותר ויותר עם השנים. עפ”י ויקיפדיה, כ-13% מהאוכלוסייה בישראל מגדירה את כצמחונים ו-5% מהאוכלוסייה מגדירה עצמה כטבעונית. ומספר רב של גופים ממשלתיים ופרטיים צופים שכמות הטבעונים והצמחונים בישראל תעלה במאות אלפים בשנים הקרובות.

עפ”י סקר הצמחונים והטבעונים של הכנסת משנת 2014, מעל שליש מהצמחונים והטבעונים בחרו באורח החיים שלהם כתוצאה משיקולים של מוסר. אותם צמחונים וטבעוני מקפידים בד”כ לוותר על מוצרים עשויים מן החי לא רק במזון אלא גם בכל הנוגע לנעליים, ביגוד, קוסמטיקה, רהיטים ואביזרים. אנו מתחשבים במגמה זו ומציעים מגוון רחב של מדרסים לטבעונים וצמחונים ללא עור.

ממה עשויים מדרסים טבעוניים?

אצלינו לא תצטרכו לוותר על איכות! כל המדרסים שלנו מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר בעולם באישור מכון התקנים הבינלאומי SGS:

חומרים

פוליאתילן – פולימר תרמופלסטי סינטטי המשמש כבסיס קשיח אך גמיש למדרסים טבעוניים.

EVA – קופולימר רך המרפד כל צעד ונותן תחושה של “הליכה על חוף ים”.

PORON XRD – בולם זעזועים בעל כושר ספיגה גבוה פי 9 בהשוואה למוצרים סטנדרטיים בשוק.

כיסוי בד – שכבת בד רכה ומונעת זיעה המפרידה בין כף הרגל למדרס.

איכות בכל צעד

אנו מציעים ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים טבעוניים עם חלופות איכותיות מבד נושם ומונע הזעה שיאפשר לכם ללכת בנוחות מושלמת. בין המדרסים הטבעוניים שאנו מציעים ניתן למנות מדרסי נוחות, מדרסים טיפוליים, מדרסים ביודינמיים ומדרסי עבודה בטכנולוגיית G-HEEL.

עם המדרסים הטבעוניים של בטר באלאנס תוכלו לחזור לדריכה תקנית ולהנות משיפור הביצועים והיציבות, קפיצה ברמות האנרגיה שלכם, ירידה דרסטית בכאבים כרוניים בתוך שבוע בלבד – ללא ייסורי מצפון.

מהיום לא צריך לוותר על העקרונות בשביל הבריאות

המדרסים הטבעוניים שלנו מעניקים תמיכה מותאמת אישית לכפות הרגליים ומבצעים פיזור עומסים תקין בריא ומאוזן לכל חלקי כף הרגל כולל העקבים, כריות כף הרגל וקשתות כף הרגל. מדרסים אורטופדיים לטבעונים מתאימים לסובלים ממגוון בעיות אורטופדיות כגון פלטפוס, הולפוס, דורבן, מורטון נוירומה, פלנטר פציטיס, הלוקס ולגוס, בוניון החייטים, אצבעות פטיש ועוד.

המדרסים הטבעוניים של בטר באלאנס נהנים מאורך חיים ארוך של כחמש שנים(!!) ומגיעים עם עד שנתיים אחריות כולל התאמה מחדש בחינם כל חצי שנה ותיקונים שוטפים לכל אורך תקופת האחריות.

מדרסים לטבעונים וצמחונים
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים