הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לטניס

מדרסים » מדרסים לטניס

טניס (“הספורט הלבן”) הוא ספורט פופולארי במדינות רבות ברחבי העולם. ספורט זה תורם רבות לשמירה על כושר גופני ואורח חיים בריא שכן בטניס מופעלים כמעט כל שרירי הגוף. לכן, חשוב מאוד גם לשים לב לעשות ספורט זה באופן בטיחותי ולהימנע מפגיעות ופציעות ספורט.

מדרסים לטניס – מתי כדאי להשתמש בהם?

בזמן משחקים ואימונים אינטנסיביים, העומס שמופעל על כפות הרגליים, קרסוליים, ברכיים, חוליות הגב וחוליות הצוואר הוא פי 3 מפעילות גופנית ללא מאמץ (כגון הליכה). הקפיצות, הריצות המהירות מצד לצד על המגרש, הסיבובים הפתאומיים והתנועות הקיצוניות והחדות של השחקן משפיעים על הלחץ באזורים אלו ובפרט על כפות הרגליים. 

שחקן הטניס משלב פעילויות רבות בזמן האימון והמשחק המאמצות את שרירי הגוף ובעיקר את שרירי הרגליים ואיברים רבים המופעלים במהלך המשחק ולכן עלולים להופיע כאבים רבים כגון כאבי ברכיים, כאבי רגליים, כאבים בכפות הרגליים, כאבים בקרסול, כאבי בגב התחתון, כאבים בגב העליון וכאבים בצוואר. ישנן פגיעות נפוצות בתחום הספורט וביניהם דורבן בעקב, דלקת ברצועה הפלנטרית, בוניון החייטים, מורטון נוירומה ועוד.

איך מדרסים לטניס מסייעים לשמירה על הבריאות של השחקן? 

על מנת שלא יגרום נזקים ופציעות לשחקן בזמן האימונים ולמנוע החמרה של מצב רפואי קיים, בחברת Better Balance , פתחנו מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית עבור שחקני טניס. המדרסים של בטר באלאנס קשים מספיק כדי להגן על השחקן מפני המשטח, ויחד עם זאת, המדרסים גמישים מספיק כדי לאפשר לשחק בצורה הטובה ביותר. מדרסים בהתאמה אישית של בטר באלאנס מאפשרים תמיכה בקשת המדיאלית של כף הרגל המונע את קריסתה בזמן הנחיתה. התאמת המדרסים מתבצעת בקליניקות אשר ממוקמות בפריסה ארצית במרפאות מומחים ובמרכזיים רפואיים. טכנאי המדרסים יבצע בדיקה למנח כף הרגל ובמידת הצורך יתאים את המדרס המושלם למנח כף הרגל על מנת להקל על הכאב ולייצר איכות חיים טובה יותר נטולת כאבים.

יתרונות המדרסים לטניס: 

יתרון

מאפיין עיקרי

הערות

תמיכה בכפות הרגליים

תרכובת בעלת כושר בלימת זעזועים גבוה במיוחד, מאפשר מנח כף רגל תקין. שיווי משקל תקין, תמיכה בקשת המדיאלית של כף הרגל המונע את קריסתה בזמן פעילות ספורטיבית

מניעת פציעות ספורט, מניעת נזקים עתידיים, מדרסים ביו-דינמיים, פיזור עומסים תקין. טיפול יעיל בדורבן בעקב, דלקת ברצועה הפלנטרית, בוניון החייטים, מורטון נוירומה ועוד

סוגי המדרסים

התאמה מדויקות ואישית לכף הרגל. המדרסים מיוצרים מ- 4-5 שכבות של תרכובות איכותיות. הספורטאים נהנים מביצועים אופטימאליים ומשופרים

טכנאי המדרסים יבצע בדיקה למנח כף הרגל ובמידת הצורך יתאים את המדרס המושלם למנח כף הרגל על מנת להקל על הכאב ולייצר איכות חיים טובה יותר נטולת כאבים

תהליך הכנת המדרסים

מתבצע בקליניקה, תוך 15-20 דקות

אורך חיים של 5 שנים כולל שנתיים אחריות מלאה

ממה מורכבים מדרסים לטניס? 

מדרסים בהתאמה אישית לטניס מורכבים מחומר בעל כושר בלימת זעזועים גבוה במיוחד (פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש במדרסים). המדרסים מאפשרים חלוקת עומסים תקינה על מנח כף הרגל ובכך משפרים את היציבה ומונעים פציעות מיותרות.

טכנאי המדרסים של חברת Better Balance יתאימו עבורכם מדרסים ביו דינמיים בהתאמה אישית למנח כף הרגל בתוך רבע שעה בלבד, כך שמיד לאחר הטיפול בקליניקה תוכלו לצאת עם מדרס מובנה ומותאם אישית וכך תוכלו לשמור על בריאותכם, לעשות אימון תקין ובריא ולשפר את  הביצועים שלכם במשחק הבא.

לאבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות וללא התחייבות חייגו 3511*

שאלות נפוצות:

בזמן משחקים ואימונים אינטנסיביים, העומס שמופעל על כפות הרגליים, קרסוליים, ברכיים, חוליות הגב וחוליות הצוואר הוא פי 3 מפעילות גופנית ללא מאמץ (כגון הליכה). הקפיצות, הריצות המהירות מצד לצד על המגרש, הסיבובים הפתאומיים והתנועות הקיצוניות והחדות של השחקן משפיעים על הלחץ באזורים אלו ובפרט על כפות הרגליים. 

המדרסים האורטופדיים של בטר באלאנס מורכבים מחומרים בעלי כושר בלימת זעזועים גבוה במיוחד (פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש במדרסים). המדרסים מאפשרים חלוקת עומסים תקינה על מנח כף הרגל ובכך משפרים את היציבה ומונעים פציעות מיותרות. 

  • שכבה עליונה – שכבת עור אמיתית (קיימת אופציה למדרס ללא עור למטופלים טבעוניים), מנוקבת ואנטי בקטריאלית לשמירה על כף הרגל מאווררת, היגיינית וללא ריחות לוואי. 
  • שכבת Poron XRD –  פורון הוא חומר גלם בעל יכולת בלימת זעזועים פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש בתעשיית המדרסים. 
  • שכבת EVA – חומר ספוגי בדחיסות גבוה בטכנולוגיה אמריקאית חדשנית לבלימת זעזועים נוספת והגנה מקסימלית של הברכיים והעצמות השלדיות לשמירה על גוף מאוזן ונטול כאבים.
  • פלטת PTT פוליאתילן – חומר תרמופלסטי קשיח וגמיש עם סיבי קרבון.

המדרסים של בטר באלאנס קשים מספיק כדי להגן על השחקן מפני המשטח, ויחד עם זאת, המדרסים גמישים מספיק כדי לאפשר לשחק בצורה הטובה ביותר. מדרסים בהתאמה אישית של בטר באלנס מאפשרים תמיכה בקשת המדיאלית של כף הרגל המונעים את קריסתה בזמן הנחיתה.

הטכנולוגיה החדשנית של בטר באלאנס מתמקדת בטיפול במקור הכאב. מדרסים ביו דינמיים מורכבים מארבע עד חמש שכבות טיפוליות, המפזרים את העומס על כף הרגל בצורה מיטבית ובולמים זעזועים באופן אקטיבי.