הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לילדים

מדרסים » מדרסים לילדים
בטר באלאנס מדרסים

חברת בטר באלאנס מתאימה מדרסים בהתאמה אישית לילדים החל מגיל 12.

בעיות אורטופדיות בכפות הרגליים יכולות להתחיל כבר בגיל צעיר מאוד ולגרום לכאבים בכפות הרגליים, בברכיים, בגב התחתון, בכתפיים בשכמות ובצוואר. לעיתים קרובות הילדים אינם סובלים מספיק בשביל להתלונן ולכן עלולות לעבור שנים רבות לפני שהמצב מאובחן ומטופל כנדרש. אם זיהיתם בעיה אורטופדית אצל ילדכם, חשוב מאוד לטפל בה בהקדם האפשרי כדי למנוע היווצרות נזקים חמורים ובעיות רפואיות עתידיות.

מדוע חשוב כל כך להתאים מדרסים לילדים ברגע שמתחילים כאבים?

תהליך ההתפתחות הפיזיולוגי אצל ילדים מתרחש לכל אורך תקופת הנעורים ועד הגיעם לגיל 18 בממוצע. במהלך התהליך מתפתחים השרירים ועצמות הגוף. לכן, חשוב מאוד לטפל בבעיות אורטופדיות כבר בשלב ההתפתחות והצמיחה שכן בעיות אורתופדיות שאינן מטופלות כראוי עלולות לגרום להתפתחות לא תקינה של האיברים השונים וכן לכאבים שיישארו עם הילדים לכל אורך החיים.

נדיר מאוד שילדים ונערים ידווחו על כאבים אורטופדיים, ולכן כאשר הילדים שלכם מתלוננים על כאבים עליכם להקשיב בזהירות ולהתייעץ עם רופא אורטופד מומחה כדי למנוע בעיות התפתחותיות ונזקים אורטופדיים מתמשכים לכל החיים.

המדרסים הטיפוליים של Better Balance יעניקו לילדכם דריכה תקנית וישפרו את הביצועים והיציבות, יעלו את רמת האנרגיה, יעלימו כאבים כרוניים ויאפשרו לילדכם לחזור לרמת פעילות גופנית המותאמת לגיל, וללא כאבים.

מתי צריך להתאים לילד מדרסים?

אנו ממליצים להתייעץ עם טכנאי מדרסים בכל מקרה של כאבים אורטופדיים בכפות הרגליים, בברכיים, בגב התחתון, בגב העליון, בכתפיים, בשכמות ובצוואר. באמצעות טכנולוגיית אבחון וסריקה ממוחשבת מתקדמת תוצרת כחול-לבן לזיהוי בעיות מבניות, טכנאי המדרסים של Better Balance יוכל לספק לכם מידע אמין, ברור ומדויק על המדרסים המתאימים ביותר לילדכם וכן לבצע התאמה של מדרסים במידת הצורך.

ילדים הנמצאים בשלבים מוקדמים של ההתפתחות הגופנית שלהם לרוב נהנים מגמישות, בריאות גופנית תקינה והתאוששות מהירה מפציעות. אולם אם קיימת בעיה מבנית חמורה יש לטפל בה ברצינות הראויה ולא לסמוך על יכולת ההתאוששות של הגוף בלבד. מדרסים לילדים נחשבים התערבות עדינה ולא פולשנית שיכולה להביא לשיפור מיידי במגוון בעיות מבניות בכף הרגל.

חשוב להדגיש כי לא כדאי להילחץ כאשר ילדים צעירים בגילאי 1-3 הולכים באופן עקום, נופלים או שכף הרגל שלהם נראית שטוחה. לעיתים קרובות בעיות אלה יתוקנו מעצמן עם הגיל במהלך החיים – במיוחד כף הרגל השטוחה האופיינית לגילאים צעירים. יחד עם זאת, אם הבעיות אינן נעלמות חשוב לפנות לרופא אורטופד לצורך ייעוץ ובמידת הצורך לבצע התאמה של מדרסים לילדים או מעבר לנעליים אורטופדיות.

בעזרת מדרסים מותאמים לילדים ילדיכם יהיו מלאי אנרגיה, יהנו מיציבה תקנית, יוכלו להשתתף בפעילות גופנית ללא הגבלה ולא יסבלו מכאבים.

  • בדיקה ממוחשבת ע”י מדרסן מומחה – חינם!
  • חומרים סופגי זעזועים פי 7-9 מספוג מדרסים רגיל.
  • ליווי מקצועי ע”י אורטופדים מומחים.
  • חומרי גלם אמריקאיים עם תו תקן שוויצרי.