הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לכדורגל

מדרסים » מדרסים לכדורגל

כדורגל הוא הספורט הפופולרי ביותר בעולם.

כדורגל הוא ספורט היוצר עומסים רבים ומשתמש כמעט בכל שרירי הגוף האפשריים. כמו כן, כדורגל הוא ספורט דינמי המוציא מהשחקן הרבה מאוד אנרגיות ויחד עם זאת מצריך ממנו להיות ערני מאוד לכל פעולת היריב. האימונים האינטנסיביים בכדורגל מאלצים את השחקנים לעשות פעולות חדות וקיצוניות כמו: סיבובים, עצירות פתאומיות, ריצה למרחקים ארוכים, ריצות ספרינט, קפיצה ועוד. פעולות אלו מפעילות את שרירי הרגליים, רצועות הרגליים והגידים, ולכן עלולות ליצור חוסר איזון ועומס רב על כפות הרגליים, הקרסול, הברכיים, השוקיים, האגן, הגב והצוואר המגבירות את הסיכוי לפציעות ספורט.

מדרסים לכדורגל – האם זה באמת עוזר? 

שחקן הכדורגל משלב פעילויות רבות בזמן האימון והמשחק המאמצות את שרירי הגוף ובעיקר את שרירי הרגליים ואיברים רבים המופעלים במהלך המשחק ולכן עלולים להופיע כאבים רבים כגון כאבי ברכיים, כאבי רגליים, כאבים בכפות הרגליים, כאבים בקרסול, כאבי בגב התחתון, כאבים בגב העליון וכאבים בצוואר.

שחקני כדורגל רבים משתמשים במדרסים בהתאמה אישית להקלה על הכאב ומשלבים יחד עם זאת פיזיותרפיה, מתיחות וחיזוק השרירים. המדרסים האורטופדיים האלו מיועדים לפעילות ספורטיבית.

בחברת Better Balance, פיתחנו מדרסים בהתאמה אישית עבור שחקני כדורגל, מדרסים אורתופדיים המיוצרים בהתאם למבנה הצר של נעלי הכדורגל, המכילים תרכובת חומרים בעלי כושר בלימת זעזועים גבוהה מאוד (שכבת PORON XRD – פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש במדרסים) להגנה מקסימלית המונעת גלישה של כף הרגל בתוך הנעל.

יתרונות המדרסים לכדורגל:

יתרון

מאפיין עיקרי

הערות

סוגי התרכובות במדרסים

מדרסים אורתופדיים המיוצרים בהתאם למבנה הצר של נעלי הכדורגל. מכילים תרכובת חומרים בעלי כושר בלימת זעזועים גבוהה מאוד (שכבת PORON XRD –  פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש במדרסים

12 תתי דגמים שונים המותאמים באמצעות טכנולוגיות חדשניות כגון טכנולוגיית Moldable המאפשרת דינמיות ודיוק בהתאמה, להגנה מקסימלית המונעת גלישה של כף הרגל בתוך הנעל

שיפור ביציבה

חלוקת עומסי הגוף בצורה תקינה על הקרסוליים, ברכיים וכפות הרגליים

מניעת תשישות ומאמץ יתר, שיפור ביצועים

מניעת פציעות וכאבים נפוצים

הפחתת הסיכון לפגוע בכפות הרגלים ומניעת נזקים קיצוניים במהלך האימונים והמשחקים כגון: נקעים, יבלות, עור קשה, דורבן בעקב, דלקות ברצועה הפלנטרית ושברי מאמץ 

מדרסים בהתאמה אישית וליווי מקצועי של טכנאי מדרסים

מדרסים לכדורגל איך זה עובד?

המדרסים בהתאמה אישית מחלקים את העומס הנוצר בקרסוליים, בברכיים ובגב על פני כל מנח כף הרגל המקלה על האזורים בפעולה בזמן המשחק והאימונים, שומרים על יציבה טובה ומשפרים ביצועים של השחקן על המגרש. כל אלו מפחיתים את הסיכון לפגוע בכפות הרגלים ולנזקים קיצוניים במהלך האימונים והמשחקים.

המדרסים בהתאמה אישית של חברת בטר באלאנס יכולים למנוע היווצרות של נקעים, יבלות, עור קשה, דורבן בעקב, דלקות ברצועה הפלנטרית, שברי מאמץ ועוד.

המדרסים של בטר באלאנס מסייעים ליציבה ולפיזור עומסים תקין על מנח כף הרגל במיוחד בספורט מסוג כדורגל בו העומס על מנח כף הרגל הינו כ- פי 3 ממשקל גוף השחקן (שחקן כדורגל במשקל 100 קילוגרם מפעיל עומס של 300 קילו על כל כף רגל במהלך המשחק).

טכנאי המדרסים של חברת Better Balance, יתאימו עבורכם מדרסים ביו דינמיים בהתאמה אישית למנח כף הרגל בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר הטיפול בקליניקה תוכלו לצאת עם מדרס מובנה ומותאם עבורכם לשיפור בריאותכם וכך תוכלו ללכת לאימון בריא יותר ולשפר את ביצועיו במשחק הבא.

לאבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות וללא התחייבות חייגו 3511*

שאלות נפוצות:

באמצעות פיזור עומסי הגוף בצורה תקינה, המדרסים מפחיתים את הסיכון לפציעות ספורט, משפרים את היציבה, מסייעים נגד עייפות ומתח, מאפשרים פיזור עומסים תקין בריא ומאוזן לכף הרגל ומפחיתים כאבי רגליים כאבים בעקב, כאבי ברכיים וכאבים בכפות הרגליים.

כאבי ברכיים, כאבי רגליים, כאבים בכפות הרגליים, כאבים בקרסול, כאבי בגב התחתון, כאבים בגב העליון וכאבים בצוואר. בנוסף, המדרסים בהתאמה אישית של בטר באלאנס יכולים למנוע היווצרות של נקעים, יבלות, עור קשה, דורבן בעקב, דלקות ברצועה הפלנטרית, שברי מאמץ ועוד.

בהחלט! כל המדרסים הביו דינמיים של Better Balance מגיעים עם אחריות מלאה ואופציה להתאמה חוזרת במידת הצורך במהלך השנתיים הראשונות של תקופת האחריות.