הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לכדורסל

מדרסים » מדרסים לכדורסל

כדורסל הוא ספורט אינטנסיבי הנערך על משטח קשיח ומאופיין בניתורים, קפיצות, נחיתות, זינוקים, ריצות, פניות ושינויי כיוון חדים במיוחד. פעולות אלו, יחד עם גובהם, משקלם ומסת השריר של השחקנים, יוצרות בזמן המשחק עומס רב מאוד על הגוף כולו ובפרט על כפות הרגליים, הקרסוליים, הברכיים והרגליים. המדרסים של בטר באלאנס נותנים מענה לאנשים העוסקים בספורט בכלל ובכדורסל בפרט, כגון פיזור עומסים תקין, יציבות ונוחות לזמן ממושך.

מדרסים לכדורסל – במה הם עוזרים?

המדרסים ישמרו על אורח חיים בריא וימנעו פציעות כתוצאה ממשחק כדורסל או כל משחק אינטנסיבי אחר. ישנה חשיבות רבה לנעילת מדרסים בזכות היתרונות שהמדרסים מעניקים לשחקני כדורסל: שיפור ביכולות המשחק, עלייה באנרגיות, נוחות מקסימלית בזמן המשחק. כושר בלימת הזעזועים הגבוה של המדרסים מאפשר לשמור על מנח כף רגל בריא ועל שאר חלקי המפרקים והגוף בזמן המשחק כגון: הצוואר, שכמות, גב עליון, גב תחתון וברכיים.

במהלך המשחק נוצר עומס ולחץ רב על כפות הרגליים בשל שימוש בנעליים ללא מדרסים בהתאמה אישית (מדרסים המיועדים לספורטאים), כך שבמהלך המשחק ובמיוחד לקראת סיומו עלולים להופיע כאבים בכפות הרגליים, כאבי ברכיים, כאבי רגליים, כאבי גב וכו’.

יתרונות המדרסים לכדורסל:

יתרון

מאפיין עיקרי

הערות

תמיכה בכף הרגל

בלימת זעזועים, מניעת נזקים עתידיים

תמיכה בכפות הרגליים, וקרסוליים. הגנה על פעולת הברכיים ושחיקת הסחוס בברך

שיפור ביציבה

תיקון מנח כף רגל, פיזור עומסים תקין

מדרסים בהתאמה אישית המותאמים לכל מטופל לאחר אבחון וסריקה של מנח כף הרגל

סוגי התרכובות במדרסים

מדרסים ביו-דינמיים הכוללים 12 תתי דגמים שונים המותאמים באמצעות טכנולוגיה חדישה אמריקאית בשם טכנולוגיית Moldable (מאפשרת דינמיות ודיוק בהתאמה)

מדרסים דקים במיוחד, מונעים עייפות ותשישות יתר

מניעת פציעות ספורט

שמירה במהלך משחק אינטנסיבי על הצוואר, השכמות, גב עליון, גב תחתון והברכיים

הפחתת כאבים בצורה משמעותית ותחושת עייפות בזמן משחקים ואימוני כדורסל

איך מתאימים מדרסים לכדורסל לכל שחקן?

בחברת Better Balance פיתחנו מדרסים בהתאמה אישית לכף הרגל של כל שחקן כדורסל המורכבים מחומר בעל כושר בלימת זעזועים גבוה במיוחד (פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש במדרסים). המדרסים בולמים את הזעזועים באזור כריות השומן הקדמיות והאחוריות (כריות העקב) וכן מספקים ריפוד ותמיכה למנח כף הרגל (לדוגמא תמיכה בקשתות כף הרגל – מידיאלית וליטראלית). בנוסף, המדרסים מעניקים תמיכה לקרסוליים ומגינים על פעולת הברכיים ושחיקת הסחוס בברך ובכך משפרים את היציבה ומחלקים את עומסי הגוף באופן תקין.

חשוב לציין, כי מדרסים אורטופדיים (כגון מדרסים לספורטאים) הם מדרסים בהתאמה אישית המותאמים לכל מטופל לאחר אבחון וסריקה של מנח כף הרגל, ולכן הם משפרים את האחיזה של כף הרגל בתוך הנעל ומפחיתים בצורה משמעותית את הכאבים והעייפות בזמן משחקים ואימוני כדורסל. כך למעשה יוכל השחקן להתמקד בביצועיו בהתקפה ובהגנה ולשפר את ביצועיו על המגרש עם יותר אנרגיה, ריכוז וביטחון.

טכנאי המדרסים של חברת Better Balance, יתאימו עבורכם מדרסים ביו דינמיים בהתאמה אישית למנח כף הרגל בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר הטיפול בקליניקה תוכלו לצאת עם מדרס מובנה ומותאם עבורכם לשיפור בריאותכם וכך תוכלו ללכת לאימון בריא יותר ולשפר את ביצועיו במשחק הבא.

לאבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות וללא התחייבות חייגו 3511*

שאלות נפוצות:

מדרסים של בטר באלאנס מיוצרים בהתאמה אישית לכף הרגל של שחקן הכדורסל. הם מורכבים מחומרים בעלי כושר בלימת זעזועים גבוה במיוחד (פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש במדרסים). המדרסים בולמים את הזעזועים באזור כריות השומן הקדמיות והאחוריות (כריות העקב) וכן מספקים ריפוד ותמיכה למנח כף הרגל (לדוגמא תמיכה בקשתות כף הרגל – מידיאלית וליטראלית). בנוסף, המדרסים מעניקים תמיכה לקרסוליים ומגינים על פעולת הברכיים ושחיקת הסחוס בברך וכך משפרים את היציבה ומחלקים את עומסי הגוף באופן תקין.

המדרסים מותאמים באמצעות טכנולוגיה אמריקאית בשם טכנולוגיית Moldable המאפשרת דינמיות ודיוק בהתאמה, משפרים את האחיזה של כף הרגל בתוך הנעל ומפחיתים בצורה משמעותית את הכאבים והעייפות בזמן משחקים ואימוני כדורסל. כך למעשה יוכל השחקן להתמקד בביצועיו בהתקפה ובהגנה ולשפר את ביצועיו על המגרש עם יותר אנרגיה, ריכוז וביטחון.

המדרסים הביו דינמיים הינם מדרסים טיפוליים דקים אשר מיוצרים באמצעות טכנולוגיית Moldable –  הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת ביותר בעולם המדרסים ומורכבים מ-4 עד 5 שכבות ותרכובות שונות:

  • שכבה עליונה – שכבת עור אמיתית (קיימת אופציה למדרס ללא עור למטופלים טבעוניים), מנוקבת ואנטי בקטריאלית לשמירה על כף הרגל מאווררת, היגיינית וללא ריחות לוואי. 
  • שכבת Poron XRD –  פורון הוא חומר גלם בעל יכולת בלימת זעזועים פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש בתעשיית המדרסים. 
  • שכבת EVA – חומר ספוגי בדחיסות גבוה בטכנולוגיה אמריקאית חדשנית לבלימת זעזועים נוספת והגנה מקסימלית של הברכיים והעצמות השלדיות לשמירה על גוף מאוזן ונטול כאבים.
  • פלטת PTT פוליאתילן – חומר תרמופלסטי קשיח וגמיש עם סיבי קרבון.