הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לכדורסל

מדרסים » מדרסים לכדורסל

כדורסל הוא ספורט אינטנסיבי הנערך על משטח קשיח ומאופיין בניתורים, קפיצות, נחיתות, זינוקים, ריצות, פניות ושינויי כיוון חדים במיוחד. פעולות אלו, יחד עם גובהם, משקלם ומסת השריר של השחקנים, יוצרות בזמן המשחק עומס רב מאוד על הגוף כולו ובפרט על כפות הרגליים, הקרסוליים, הברכיים והרגליים. המדרסים של בטר באלאנס נותנים מענה לאנשים העוסקים בספורט בכלל ובכדורסל בפרט, כגון פיזור עומסים תקין, יציבות ונוחות לזמן ממושך.

מדרסים לכדורסל – במה הם עוזרים?

המדרסים ישמרו על אורח חיים בריא וימנעו פציעות כתוצאה ממשחק כדורסל או כל משחק אינטנסיבי אחר. ישנה חשיבות רבה לנעילת מדרסים בזכות היתרונות שהמדרסים מעניקים לשחקני כדורסל: שיפור ביכולות המשחק, עלייה באנרגיות, נוחות מקסימלית בזמן המשחק. כושר בלימת הזעזועים הגבוה של המדרסים מאפשר לשמור על מנח כף רגל בריא ועל שאר חלקי המפרקים והגוף בזמן המשחק כגון: הצוואר, שכמות, גב עליון, גב תחתון וברכיים.

במהלך המשחק נוצר עומס ולחץ רב על כפות הרגליים בשל שימוש בנעליים ללא מדרסים בהתאמה אישית (מדרסים המיועדים לספורטאים), כך שבמהלך המשחק ובמיוחד לקראת סיומו עלולים להופיע כאבים בכפות הרגליים, כאבי ברכיים, כאבי רגליים, כאבי גב וכו’.

איך מתאימים מדרסים לכדורסל לכל שחקן?

בחברת Better Balance פיתחנו מדרסים בהתאמה אישית לכף הרגל של כל שחקן כדורסל המורכבים מחומר בעל כושר בלימת זעזועים גבוה במיוחד (פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש במדרסים). המדרסים בולמים את הזעזועים באזור כריות השומן הקדמיות והאחוריות (כריות העקב) וכן מספקים ריפוד ותמיכה למנח כף הרגל (לדוגמא תמיכה בקשתות כף הרגל – מידיאלית וליטראלית). בנוסף, המדרסים מעניקים תמיכה לקרסוליים ומגינים על פעולת הברכיים ושחיקת הסחוס בברך ובכך משפרים את היציבה ומחלקים את עומסי הגוף באופן תקין.

חשוב לציין, כי מדרסים אורטופדיים (כגון מדרסים לספורטאים) הם מדרסים בהתאמה אישית המותאמים לכל מטופל לאחר אבחון וסריקה של מנח כף הרגל, ולכן הם משפרים את האחיזה של כף הרגל בתוך הנעל ומפחיתים בצורה משמעותית את הכאבים והעייפות בזמן משחקים ואימוני כדורסל. כך למעשה יוכל השחקן להתמקד בביצועיו בהתקפה ובהגנה ולשפר את ביצועיו על המגרש עם יותר אנרגיה, ריכוז וביטחון.

טכנאי המדרסים של חברת Better Balance, יתאימו עבורכם מדרסים ביו דינמיים בהתאמה אישית למנח כף הרגל בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר הטיפול בקליניקה תוכלו לצאת עם מדרס מובנה ומותאם עבורכם לשיפור בריאותכם וכך תוכלו ללכת לאימון בריא יותר ולשפר את ביצועיו במשחק הבא.

לאבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות וללא התחייבות חייגו 3511*