הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים למטיילים

מדרסים » מדרסים למטיילים

אם הייתם יוצאים לטיול שטח ברכב, היה ברור לכם שיש להשתמש בג’יפ מתאים, מאסיבי, עם מנוע עוצמתי, צמיגים מתאימים, וטכנולוגיות מתקדמות של מערכות בטיחות. רכב שטח, מעצם תפקידו צריך להיות בעל מאפיינים ייחודיים השונים מרכב המיועד לנסיעה בכבישים סלולים.

יצאתם לטיול שטח ברגל? אתם זקוקים למדרסים בהתאמה אישית למטיילים של בטר באלנס! טיולים מזמנים לגוף אתגרים ייחודיים: צעידות לאורך מסלולים ארוכים של קילומטרים רבים, מעבר בשטחים בעלי מאפייני שטח מאתגרים: אזורים סלעיים, תלולים, מלאי צמחיה עבותה ופראית, בוציים או חוליים.

טיולי שטח רגליים ללא מדרסים מותאמים אישית, מעצים את הסיכון לכך שתחוו תופעות בלתי רצויות בעקבות הטיול: כאבים וחוסר נוחות במהלך הטיול, היווצרות יבלות, שברי מאמץ, פציעות, כאבים בקרסוליים, בכפות הרגליים ובברכיים.

מדוע חשוב מאוד לרכוש מדרסים בהתאמה אישית?

אם תבקרו בחנויות לציוד טיולים, או בחנויות פארם יתכן שתמצאו בהן מדרסים הנמכרים כמוצרי מדף. מול המדרסים על המדף אתם עשויים לשאול את עצמכם: האם הם עשויים למלא את הפונקציות הנדרשות? חשוב שתדעו כי מדרסים מהמדף מתאימים בעיקר לשיפור תחושת הנוחות. הם אינם מיועדים לטיפול בבעיות אורטופדיות, ואינם מתאימים למטיילים בתנאי שטח מורכבים. יתרה מכך: הם עשויים לגרום לכם נזק אם אתם סובלים מבעיות אורטופדיות.

איך מבצעים התאמה אישית של מדרסים למטיילים?

מדרסים בהתאמה אישית של בטר באלאנס מתייחסים לשני פרמטרים: המבנה האנטומי של כפות הרגליים שלכם, והצורך אליו הם מיועדים. כאשר תגיעו לקליניקה של בטר באלאנס לצורך התאמת מדרסים למטיילים, תעברו אבחון ממוחשב בטכנולוגיית סריקה ייחודית שימפה את מאפייני מנח כף הרגל ואת היציבה וההליכה שלכם, ויאבחן באופן מדויק בעיות בכפות הרגליים שלכם. בשלב הבא תבוצע הטבעה של כפות הרגליים שלכם בכריות ויסקו, בעלות טכנולוגיה של פיזור משקל אופטימלי במטרה להגיע לצורת המדרס הבריאה ביותר עבורכם ולהבטיח מדרס בהתאמה אישית בדיוק של 100%.

כיצד מדרסים מסייעים לשמירה על בריאות המטייל?

מדרסים למטיילים עשויים מחומרים בעלי כושר ספיגה ובלימת זעזועים גבוה. המדרסים מספקים תמיכה אופטימלית לכפות הרגליים שלכם, מאפשרים פיזור עומסים תקין על פני מנח כף הרגל ומשפרים את היציבה במהלך הטיול. מדרסים ביודינמיים למטיילים של בטר באלאנס יסייעו בהפחתת הסיכון לפציעות, שברי מאמץ ויבלות, בהפחתת כאבים בכפות הרגליים, בברכיים ובגב ובמתן תחושת נוחות במהלך הטיול הרגלי בשטח.

 

מדרסים לנעליים
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים