הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לנעליים

מדרסים » מדרסים לנעליים
מדרסים לנעליים

מדרסי Better Balance מעניקים חווית הליכה שכמותה עוד לא הכרתם.

מדרסים לנעליים של בטר באלאנס מיוצרים מחומרים איכותיים אמריקאים המעניקים תחושת רכות בהליכה וריצה, מפזרים את משקל הגוף באופן תקין, מסייעים לטיפול במנח כף הרגל, מאמנים את שרירי קשת כף הרגל ומפחיתים כאבים שלדיים ועצביים מהצוואר ועד כפות הרגליים. המדרסים מיוצרים מהחומרים הטובים ביותר בשוק כגון התרכובת PORON XRD ומציגים כושר ספיגה ובלימת זעזועים הגבוהים פי 9 בהשוואה למדרסים סטנדרטיים בשוק ומצויידים בתוספת שכבה טרמופלסטית קשיחה אך גמישה לנוחות בכל צעד וצעד.

יתרונות המדרסים לנעליים:

יתרון

מאפיין עיקרי

הערות

שמירה על הבריאות

שיפור ביציבה, תיקון מנח כף הרגל בעת פעילות יום יומית, מניעת תשישות ומאמץ יתר

בלימת זעזועים, מניעת נזקים עתידיים בעת ביצוע פעולות גופניות, הקלה בזמן עבודה ממושכת

תמיכה בכף הרגל

התאמה מדויקת לכף הרגל. תרכובות אמריקאיות איכותיות, סיוע וטיפול במנח כף הרגל

התהליך מתבצע לאחר אבחון וסריקה ממוחשבת וכן בדיקה פיזית של טכנאי אורתופדיה

סוגי התרכובות במדרסים

מדרסים ביו-דינמיים הכוללים 12 תתי דגמים שונים המותאמים באמצעות טכנולוגיות חדשניות כגון טכנולוגיית Moldable המאפשרת דינמיות ודיוק בהתאמה

שכבת עור אנטי בקטריאלית, שכבת PORON XRD, שכבת EVA ופלטת PTT ועוד

למה לבחור מדרסים לנעליים של בטר באלאנס?

1.   מדרסים דקים במיוחד (מתאימים לכל סוגי הנעליים)

עובי המדרסים משפיע על היכולת להתאים את המדרסים לנעליים. פעמים רבות, אנשים נאלצים לרכוש נעליים במידה גדולה מהמידה שלהם כדי להתאים את המדרס לנעל וכתוצאה מכך כף הרגל אינה יציבה בנעל באופן הנדרש.

במדרסים של בטר באלאנס כושר הספיגה הגבוה מאפשר לנו להפחית את עובי המדרס ולהתאים אותו לנעל האהובה עליכם – ללא בעיה. המדרסים שלנו מאופיינים בהיותם דקים מאוד ולכן ניתן ללבוש אותם כמעט בכל נעל לרבות נעלי עבודה, נעליים אלגנטיות, נעלי עקב, נעלי ספורט, נעליים צבאיות וכו’.

אנו מספקים אבחון ובדיקה ממוחשבת ללא עלות וללא התחייבות על מנת לאתר בעיות רפואיות מבניות באמצעות טכנולוגיה תוצרת כחול-לבן. הבדיקה מסייעת בהתאמת המדרס למבנה האנטומי של כף הרגל שלכם. המדרסים הביו דינמיים והמדרסים הביו מכניים שלנו הם המדרסים המומלצים ביותר גם בשל היותם מדרסים דקים במיוחד.

2.   מדרסים עם אחריות מלאה לשנתיים ועמידות לאורך זמן

חברת בטר באלאנס מעניקה מדרסים עד 24 חודשי אחריות מלאים לכל המדרסים בהתאמה אישית כולל המדרסים הטיפוליים, המדרסים האורטופדים, המדרסים הביו-דינמיים והמדרסים הביו-מכניים. 

3.   מדרסים בהתאמה אישית

במהלך תקופת האחריות התאמה חוזרת של המדרסים תינתן ללא עלות וכחלק מתהליך הטיפול. ניתן לתאם ביקור התאמה חוזרת בכל אחת מהקליניקות שלנו בפריסה ארצית.

4.   הנחות לחברי כל קופות החולים ברכישת מדרסים

מבוטחי כל קופות החולים זכאים להנחות ו/או החזרים ברכישת מגוון רחב של סוגי מדרסים.

5.   בקרת איכות בינלאומית SGS

בריאות המטופלים עומדת בראש סדר העדיפויות של בטר באלאנס ולכן אנו מייצרים מדרסים מחומרים אמריקאים בלבד, בהתאם לתקני איכות ולדרישות המחמירות ביותר בעולם, בהתאמה מלאה להנחיות מומחים אורתופדים ועם בקרת איכות בינלאומית של חברת SGS.

מדרסים לנעליים – רמה אחת מעל כולם

המדרסים של בטר באלאנס מיוצרים בכל אחת מהקליניקות במרכזים הרפואיים שלנו בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר תהליך האבחון והסריקה הממוחשבת תקבלו את המדרסים בהתאמה אישית אשר יעניקו לכם חווית הליכה חדשה, משוחררת ונטולת כאבים.

מדרסים לנעליים של בטר באלאנס מציעים את האיזון המושלם בין ריפוד רך ונעים לבין תמיכה אורטופדית מלאה לכף הרגל כדי לאפשר לכם ללכת שוב ללא כאבים. עם מדרסים של Better Balance תחוו ירידה משמעותית ברמת הכאב – החל מהשבוע הראשון.

שאלות נפוצות:

מדרסים הם מוצר פרא רפואי שנועד להחליף את הרפידה / ספידה של הנעליים על מנת ליצור פיזור עומסים תקין, ויציבה נכונה. בעזרת התאמה מדויקת של המדרסים לכפות רגליו של המטופל,  יכולים המדרסים לטפל במגוון בעיות פתולוגיות, כאבים בכפות הרגליים ובשאר אזורי הגוף. המדרסים יפחיתו לחץ מתמשך מהאזורים הכואבים וכך המטופל יחוש לאורך זמן הקלה בכאב, תחושת נוחות בעת הליכה,  בעמידה ממשוכת ובפעילות ספורטיבית.

תהליך בחירת המדרס מתבצע על ידי איש מקצוע מומחה- טכנאי אורתופדיה, אשר ביכולתו להחליט מהו סוג המדרס הנכון ביותר עבור המטופל. לאור השוני בין כל אדם לאדם בסגנון החיים, סוג הכאבים, המבנה השלדי ופיזור העומסים על כף הרגל קיים מגוון רחב של סוגי מדרסים שונים. לכן, מומלץ להגיע לאחת מהקליניקות של בטר באלאנס לבדיקה מקיפה ומשולבת שמטרתה לאבחן מהו סוג המדרס המתאים ביותר עבור כל מטופל ולהתאימו לכף הרגל ב-100%. הבדיקה כוללת אבחון וסריקה ממוחשבת במכשיר לייזר המיצר מיפוי של מנח כף הרגל, בדיקה של הליכה, יציבה, פיזור עומסים, וכו’. כל אלה יאפשרו לטכנאי האורתופדיה לקבל אבחנה מדויקת לגבי סוג הטיפול שזקוק לו המטופל.

בריאות הגוף שלנו חשובה לכולנו אך מושפעת מגורמים רבים הדורשים את תשומת ליבנו – תזונה נכונה, שינה מספקת, פעילות ספורטיבית, ועוד. כל אלה ורבים אחרים הם משתנים המשפיעים על איכות החיים שלנו, והזנחה של כל אחד מהפרמטרים האלו יכולה להזיק לנו נפשית וגופנית. הליכה נכונה ללא כאבים מהווה חלק משמעותי המשפיע על איכות חיינו, ולכן אין להזניח את כפות רגלינו המהוות בסיס לייצוב הגוף כולו. לאור כך מדרסים בהתאמה אישית יכולים לשפר משמעותית את איכות חיינו, בכך שיאפשרו לנו לבצע פעילויות פיזיות יום יומיות ללא כאבים ותשישות, ולחוש חזקים ויציבים.

כן, המדרסים הביו – דינמיים של בטר באלאנס מתאימים ל-99.9% מסוגי הנעליים, בין אם מדובר בנעלי עבודה, נעלי ריצה, נעלי ספורט, נעלי עקב או נעלי אלגנט. הודות לטכנולוגיה אמריקאית חדשנית בשם MOLDABELE, המדרסים דקים במיוחד ובזכות כך הדגמים השונים מתאימים לכל נעל שיש בה רפידה נשלפת. כך יתאפשר למטופל לחוות את כל יתרונותיו של מדרס ביו – דינמי ללא צורך בצמצום אפשרויות הנעליים, ו/או ברכישת מספר רב של מדרסים.