הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לנעלי עבודה

מדרסים » מדרסים לנעלי עבודה
מדרסים לנעלי עבודה

מדרסים לנעלי עבודה בטכנולוגיית Moldable להורדת לחץ על מנח כף הרגל, פיזור עומסים תקין ובלימת זעזועים מירבית. מתאימים גם לנעלי עקב ונעלי אלגנט.

אנו מבלים במקום העבודה כ-9 שעות בממוצע ביממה, המהווים כ-50% מהשעות בהם אנו ערים ומעל ל-33% מהשעות ביממה. מרבית העובדים נדרשים להגיע למקום העבודה בלבוש ייצוגי הכולל נעליים אלגנטיות, נעלי עקב או נעלי עבודה שאינם מצוידים בבולמי זעזועים או במדרסים אשר מותאמים באופן אישי למבנה כף הרגל. לכן, עלולים להיגרם כאבים ותחושה של חוסר נוחות בכפות הרגליים אשר יקרינו גם על אזורים אחרים בגוף.

בעיות אורטופדיות – הסיבה מס’ 1 לאובדן ימי עבודה

איגוד הרופאים האמריקאיים מעריך שהמשק האמריקאי איבד לבדו מעל 100 מיליארד דולר כתוצאה מאובדן ימי עבודה אשר רובם נגרמו בשל כאבים אורטופדיים.
ברוב מקומות העבודה נדרשים העובדים לעשות פעולות שגרתיות פשוטות באופן יום יומי כגון ישיבה או עמידה לאורך זמן, נשיאת משקלים, עבודה עם מגשי אוכל או אפילו נהיגה ממושכת הכוללת לחיצה על דוושת ההאצה והבלימה. כל אלו עלולים לגרום לעומסים על כף הרגל, דלקות, שרירים תפוסים, שחיקה בסחוס ונזקים אורתופדים אחרים כאשר הפעולות חוזרות על עצמן שוב ושוב באופן עקבי (מונוטוני).

מדרסים לנעלי עבודה יהפכו את יום העבודה שלכם לחופשי מכאבים. עם ריפוד מיוחד לעקב תוכלו להנות מתחושה של “הליכה על חוף הים”, אנרגיה גבוהה יותר ואפשרות להתרכז בעבודה בלי כאבים בכפות הרגליים, בברכיים, בגב התחתון, בגב העליון בשכמות ובצוואר. המדרסים לנעלי עבודה ולנעליים אלגנטיות הם מדרסים דקים מאוד ומדרסים רכים מאוד ולכן מתאימים כמעט לכל נעל.

הימנעו מנזקים וכאבים מיותרים עם מדרסים לנעלי עבודה

נהגים, מורים, מלצרים, צלמים ועובדים משרדיים סובלים מבעיות אורטופדיות לא פחות מסבלים ועובדי בניין. עמידה ממושכת, נשיאת משקלים בינוניים וכבדים בידיים לאורך זמן, הליכה בנעליים לא מותאמות, ואפילו ישיבה ממושכת בתנוחה לא בריאה, מפעילים לחץ על שרירי כף הרגל הגורמים לבעיות אורטופדיות להתפתח בהדרגה.

כאשר מופעלים לחצים על כפות הרגליים בנעליים שאינן מפזרות את משקל הגוף באופן שווה על פני כל כף הרגל, השרירים עליהם מופעלים לחצים כבדים מתכווצים ונפגעים במאמץ להחזיק את המשקל, לבלום את הזעזועים ולמנוע נזק למפרקים ולשרירים במעלה הגוף. כאשר כפות הרגליים אינן מצליחות במשימה זו עלולים להופע כאבי ברכיים, כאבי גב תחתון, כאבי גב עליון, כאבים בשוקיים, כאבי רגליים, כאבים בעקב, כאבים בגיד אכילס, כאבים בקרסול, כאבים בשכמות, כאבי צוואר ועוד.

מדרסים לנעלי עבודה, נעלי אלגנט ונעלי עקב

מדרסים לנעלי אלגנט מסוג S-White ומדרסים לנעלי עקב מסוג G-Heel הם מדרסים ביו דינמיים טיפוליים דקים במיוחד המותאמים אישית למבנה כף הרגל של העובד והעובדת.

המדרסים קשיחים ועשויים מפלטת PTT מחוזקת ועטופה בשכבת עור אמיתית (עם אופציה לתחליף דמוי עור לטבעונים), שכבת הגנה אנטי בקטריאלית אשר מונעת ריחות לא נעימים וזיעה משני צידי הפלטה וכן כרית העשויה מחומר פורון באזור העקב אשר משחררת לחצים מהעקב ובולמת זעזועים כך שגם בהליכה בנעלי עקב, התחושה המתקבלת היא נעימה ללא לחץ על העקב. המדרסים של בטר באלאנס מאופיינים בהיותם מדרסים בולמי זעזועים ברמה הגבוהה ביותר.

מדרסים לנעלי עבודה של בטר באלאנס מיוצרים בכל אחת מהקליניקות במרכזים הרפואיים שלנו בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר תהליך האבחון והסריקה הממוחשבת תקבלו את המדרסים בהתאמה אישית אשר יעניקו לכם חווית הליכה חדשה, משחררת ונטולת כאבים. תהנו 🙂