הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לנעלי עקב

מדרסים » מדרסים לנעלי עקב

כל אישה מכירה את הכאבים והעייפות המצטברת כתוצאה מהליכה עם נעלי עקב. אומנם חשוב לנו כנשים לשמור על המראה החיצוני היום-יומי בעבודה, בשעות הפנאי או בבילוי, אך חשוב עוד יותר לשמור על אורח חיים בריא שאינו פוגע במנח כף הרגל (גם על חשבון המראה האופנתי כאמור). לכן, חשוב מאוד לטפל ולשמור על גוף בריא ומנח כף רגל תקין ונטול כאבים הנגרמים מנעילת נעלי עקב ללא מדרסים, או לחילופין, לנסות למנוע אותם בעזרת מדרסים בהתאמה אישית.

התאמת מדרסי נעלי עקב לכף הרגל

התאמת המדרסים לנעלי עקב מתבצעת בקליניקות של בטר באלאנס הממוקמות במרכזיים רפואיים ובמרפאות מומחים בפריסה ארצית. התאמת המדרסים מתבצעת על ידי טכנאי מדרסים מומחה שבודק את מנח כף הרגל ואת הפתולוגיות השונות של המטופל, ובמידת הצורך ממליץ על מדרסים שיעניקו את המענה המושלם ואת הנוכחות המקסימלית גם בזמן נעילת נעלי עקב וגם לנעליים אלגנטיות צרות אחרות.

המדרסים לנעלי עקב מעניקים שיפור משמעותי למנח כף הרגל וכן הקלה משמעותית בכאבים ואזורים נוספים בגוף האדם כגון: ברכיים, גב תחתון, גב עליון, שכמות וצוואר.

יתרונות המדרסים לנעלי עקב:

יתרון

מאפיין עיקרי

הערות

שיפור ביציבה בהליכה

תיקון מנח כף רגל, שמירה על איזון הגוף והיציבה התומכים במנח כף הרגל

מניעת נזקים מצטברים, שיפור משמעותי למנח כף הרגל

נוחות מירבית

מדרסים דקים במיוחד, תמיכה הרמטית במנח כף הרגל

טכנולוגיית MOLDABLE המאפשרת דינמיות ודיוק בהתאמה אישית

מניעת פצעים וכאבים כרוניים

חלוקת עומסים על כפות הרגליים בהליכה יום יומית, מניעת תשישות ומאמץ יתר

התאמת המדרסים מתבצעת ע”י טכנאי מדרסים הבודק את מנח כף הרגל ואת הפתולוגיות השונות של המטופל

גוף האדם בנוי כבניין וכפות הרגליים הן היסודות העומדות בבסיס הבניין. לכן, עומס הגוף נשען על מנח כפות הרגליים וכאשר אחת או יותר מכפות הרגליים אינה יציבה, הגוף סובל מכאבים באיברים רבים כגון: כאבים בכפות הרגליים, כאבים בברכיים, כאבים בגב תחתון, כאבים בגב עליון, כאבים בשכמות וכאבים בצוואר.

הנושא כאמור מתעצם כאשר אנו נועלות נעלי עקב, אז עומס הגוף נשען על כריות כף הרגל בלבד, ויכול לגרום לכאבים ונזקים חמורים בגוף האדם.

מדרסים לנעלי עקב – האם הם עוזרים לנו?

נעלי עקב עם סוליה קשיחה אינן תומכות בעמידה ממושכת ובנוסף עלולות ליצור זווית לא נכונה של מנח כף הרגל שעלולה להוביל לחלוקה לא שווה של עומסי הגוף על כפות הרגליים. כתוצאה מכך, עלולות להתפתח דלקות מפרקים, מתיחה של הרצועות, מתיחה של השרירים ומתיחה של גיד אכילס.

הבעיה המרכזית היא שהנזקים שנגרמים לגוף עקב שימוש בנעלי עקב הם נזקים מצטברים ועלולים לגרום לבעיות אורתופדיות קבועות לטווח הארוך.

בחברת בטר באלאנס קיימים מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית לנעלי עקב אשר מסייעים בחלוקת העומס על כפות הרגליים, שומרים על איזון הגוף והיציבה ותומכים במנח כף הרגל. כמו כן, מדרסים אורתופדיים מפחיתים ומונעים לחצים, כאבים ונזקים בכפות רגליים, בברכיים, בגב התחתון והעליון, בשכמות ובצוואר.

טכנאי המדרסים של חברת Better Balance, יתאימו עבורכם מדרסים ביו דינמיים בהתאמה אישית למנח כף הרגל בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר הטיפול בקליניקה תוכלו לצאת עם מדרס מובנה ומותאם עבורכם לשיפור בריאותכם.

לאבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות וללא התחייבות חייגו 3511*

שאלות נפוצות:

למדרסים הביודינמים של בטר באלאנס קיימים יתרונות רבים ובניהם: שיפור ביציבה בהליכה, מניעת נזקים מצטברים, נוחות מקסימאלית, תמיכה הרמטית במנח כף הרגל, חלוקת עומסים על כפות הרגליים ועוד. כמו כן המדרסים של בטר באלאנס עוברים בקרת איכות על ידי חברת SGS הבינלאומית, החברה הגדולה ביותר בעולם לבקרת איכות.

לאחר תהליך האבחון וסריקה הממוחשבת ובדיקה פיזית של טכנאי אורטופדיה, ניתן לקבל את המדרסים תוך רבע שעה עד 20 דק’ בלבד ולהנות מאורך חיים ממוצע של 5 שנים כולל שנתיים ראשונות אחריות מלאה.

המדרסים הביו דינמיים של Better Balance  כוללים כ-12 תתי דגמים שונים המותאמים באמצעות טכנולוגיה חדישה אמריקאית בשם Moldable (המאפשרת דינמיות ודיוק בהתאמה). כמו כן, כל מדרס בנוי מ -4 עד 5 שכבות הכוללות בין היתר את השכבות הבאות:

  • שכבה עליונה – שכבת עור אמיתית (קיימת אופציה למדרס ללא עור למטופלים טבעוניים), מנוקבת ואנטי בקטריאלית לשמירה על כף הרגל מאווררת, היגיינית וללא ריחות לוואי. 
  • שכבת Poron XRD –  פורון הוא חומר גלם בעל יכולת בלימת זעזועים פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש בתעשיית המדרסים. 
  • שכבת EVA – חומר ספוגי בדחיסות גבוה בטכנולוגיה אמריקאית חדשנית לבלימת זעזועים נוספת והגנה מקסימלית של הברכיים והעצמות השלדיות לשמירה על גוף מאוזן ונטול כאבים.
  • פלטת PTT פוליאתילן – חומר תרמופלסטי קשיח וגמיש עם סיבי קרבון.