הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לנשים בהריון

מדרסים » מדרסים לנשים בהריון

מרבית הנשים בהריון חוששות מפני בחילות בוקר, עייפות כללית, בצקות וכאבי גב תחתון במהלך ההריון. אולם אחת התופעות הנפוצות, שאינה מדוברת מספיק בהקשר של בעיות של נשים בהריון, היא כאבים בכפות הרגליים. כאבים אלו יכולים לפגוע בשגרת היום יום של האישה ההריונית באופן משמעותי ואפילו למנוע ממנה לעשות פעילויות בסיסיות כמו הליכה לטווח זמן ארוך או נשיאה של משקל על הידיים בזמן הליכה. הכאבים יכולים להתמקד בכפות הרגליים בלבד או להקרין במעלה הרגל אל שרירי הרגליים, הברכיים, החוליות המותניות והגב התחתון.

הסיבה לכאבים אלה ברורה: העלייה המהירה במשקל האופיינית לטרימסטרים השני והשלישי מעמיסה לחץ רב על הרגליים וכפות הרגליים אשר אינן מורגלות בנשיאת משקל כה רב. למעשה, דו”ח שפורסם בשנת 2005 על ידי רופאים מבית החולים ספאולדינג וניוטון-וולסלי במדינת מסצ’וסטס מעלה כי כמעט כל הנשים חוות צורה כלשהי של אי נוחות בשרירים ובשלד במהלך ההריון, כאשר 25% מהן חוות כאבים כל כך חזקים שהן לא יכולות לתפקד כרגיל.

את לא לבד

אם את אישה בהריון, דעי לך שאת לא לבד, ונשים רבות אחרות חוות את אותם תסמינים. עפ”י מחקרים של רופאי רגליים בספרד, כפות הרגליים של נשים בהריון נוטות להשתטח למצב פלטפוס בשל המשקל הרב שמופעל עליהן, מה שעלול לגרום לכאבים בכפות הרגליים, כאבים בברכיים וכאבי גב. בנוסף, הוכח כי לנשים בהריון יש סיכוי גבוה לסבול מפלנטר פצאיטיס (דורבן בעקב) (דלקת של הרצועה המחברת בין עצם העקב (קלקנאוס) לבין אצבעות כף הרגל אשר תפקידה לייצב את קשת כף הרגל).

מדרסים לנשים בהריון יספקו לקשת כף הרגל שלך תמיכה חשובה ויסייעו למניעת השטחתה. מומלץ לבחור במדרסים טיפוליים/ מדרסים ביו דינמיים למניעת נזקים ארוכי טווח לכף הרגל.

איך בוחרים מדרסים לנשים בהריון?

כשמדובר במניעה או טיפול של דלקת ברצועה הפלנטרית, פלטפוס בכפות רגליים או כאבים הנובעים מפיזור עומסים בלתי תקין על כפות הרגליים בשל עלייה במשקל – מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית עם שכבה המספקת בלימת זעזועים גבוהה ותמיכה לקשת כף הרגל יכולים לסייע בהפחתת הכאב ומניעת נזק לכפות הרגליים.

מומלץ להתייעץ עם רופא אורטופד בקופת החולים (מכבי, כללית, מאוחדת, לאומית) כדי לבצע אבחון של הבעיה הרפואית הגורמת לכאבים ובמידת הצורך יפנה אותך לטיפול בעזרת מדרסים בהתאמה אישית לכף הרגל. במקביל, ניתן להתייעץ עם אחד מטכנאי המדרסים של בטר באלאנס לצורך אבחון וסריקה ממוחשבת של מנח כף הרגל – ללא עלות וללא התחייבות. במידת הצורך טכנאי המדרסים יבצע התאמה מדויקת של מדרסים בהתאמה אישית למנח כף הרגל של המטופל.

מדרסים לנשים בהריון של בטר באלאנס

המדרסים שלנו עשויים מחומרים איכותיים המיובאים מארצות הברית אשר נבדקו ואושרו ע”י חברת בקרת האיכות המובילה בעולם SGS. אנו עושים שימוש בחומרים הטובים ביותר בשוק כגון PORON XRD, ולכן המדרסים של Better Balance בעלי כושר ספיגה ובלימת זעזועים גבוהים פי 9 בהשוואה למוצרים סטנדרטיים בשוק. המדרסים שלנו מספקים תמיכה טובה לנשים בהריון מכל טווחי המשקל לאורך זמן.

המדרסים של בטר באלאנס מיוצרים בכל אחת מהקליניקות במרכזים הרפואיים שלנו בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר תהליך האבחון והסריקה הממוחשבת תקבלו את המדרסים בהתאמה אישית אשר יעניקו לכם חווית הליכה חדשה, משחררת ונטולת כאבים. תהנו 🙂

לקריאה נוספת: https://www.spencofootwear.com/article.aspx?rid=244

מדרסים לנשים בהריון
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים