הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לספורטאים

מדרסים » מדרסים לספורטאים
מדרסים לספורטאים

מדרסים לספורטאים – כמו כנפיים לנעליים

בקרב ספורטאים המחפשים כיצד לשפר את התועלת המופקת מאימונים, ישנה מודעות גבוהה לחשיבות של שימוש בנעליים איכותיות. אולם, ניתן להשוות נעליים איכותיות ללא מדרסים (שהותאמו באופן אישי לכף הרגל של הספורטאי) לחליפה יוקרתית שיוצרה על בובה גנרית מבלי שהותאמה למידות הבובה. כדי לקבל ביצועים משופרים ולהגן על כפות הרגליים, ברכיים, גב תחתון, גב עליון, כתפיים, שכמות ועל צוואר חשוב להתאים לספורטאי מדרסים בהתאמה אישית.

אבל איך בוחרים מדרסים לספורטאים? וכיצד תדעו אם גם אתם צריכים אותם? הנה כל מה שספורטאים צריכים לדעת לפני שהם בוחרים מדרסים לספורטאים:

כיצד מדרסים מסייעים לשמירה על בריאות הספורטאי?

מדרסים אינם סתם עוד אביזר נוח. ניתן להתאים אותם באופן מדויק לכף הרגל כדי לספק תמיכה טובה יותר לכפות הרגליים, דבר המאפשר פיזור עומסים תקין על פני מנח כף הרגל, שיפור היציבה ועוד. עם מדרסים אורטופדיים איכותיים, המפרקים מוגנים מפני זעזועים קשים המקושרים לפעילויות כמו ריצה וקפיצה. מדרסים לספורטאים מיוצרים כך שיהיו יעילים לענף הספורט בו אתם מתמחים, בין אם מדובר בספורט המפעיל לחץ רב על הרגליים כמו הרמת משקולות ובין לספורט הכולל אפשרות של נוחות מקסימלית כגון ריצה למרחקים ארוכים.

תמיכה לכף הרגל

כף הרגל מורכבת מ-26 עצמות, 30 מפרקים ומעל ל- 100 שרירים רצועות וגידים. ספורטאים רבים מתעסקים בספורט המפעיל לחץ רב על שרירי כף הרגל – מה שגורם לחוסר איזון, כאבים, נפילות ופציעות. מדרסים לספורטאים מאפשרים לכל חלקי כף הרגל להשתתף במאמץ בזמן פעילות ספורטיבית וכך מונעים דלקות ונזקים לשרירים או איברים מסוימים בגוף כמו הרצועה הפלנטרית, אצבעות הרגל, קשתות כף הרגל, העקבים והקרסוליים. מדרסים לספורטאים של בטר באלאנס מספקים בלימת זעזועים המגנה על כל האיברים הנושאים את משקל הגוף החל בכפות הרגליים, הברכיים, הגב התחתון, הגב העליון, ועד לשכמות ולצוואר.

יתרונות של מדרסים לספורטאים

  • מפחיתים כאבי רגליים, כאבי גב, כאבים בעקב, כאבי ברכיים וכאבים בכפות הרגליים
  • מפחיתים את הסיכון לפציעות ספורט
  • מסייעים נגד עייפות ומתח
  • משפרים את היציבה ואת שיווי המשקל
  • מסיעים באימון שרירים מאוזן בכפות הרגליים
  • מאפשרים פיזור עומסים תקין, בריא ומאוזן לכף הרגל

ביצועים משופרים

כבר מהחודש הראשון בשימוש עם מדרסים לספורטאים תתחילו להרגיש שיפור ביציבה, עלייה ברמות האנרגיה ושיפור משמעותי בביצועים. מדרסים לספורטאים מסייעים לשמור על רגליים חזקות ובריאות, וכך מאפשרים לספורטאים לשבור את השיאים שלהם פעם אחר פעם!

מניעת פציעות ספורט

מדרסים לספורטאים מסייעים במניעת פציעות ספורט באמצעות בלימת זעזועים עוצמתית הסופגת את מרבית האנרגיה ומונעת ממנה לפגוע בסחוס העדין של הברכיים. בנוסף, מדרסים לספורטאים מסייעים במניעת שחיקה איטית אך חמורה הנובעת מפעילות גופנית מתמשכת. המדרסים של בטר באלאנס הינם בעלי כושר ספיגה ובלימת זעזועים פי 9 ממדרסים אחרים סטנדרטיים.

השילוב שבין טכנולוגיית בלימה עוצמתית ובין טכנולוגיית התאמה תרמו-פלסטית מאפשרת לנו להציע לספורטאים מדרסים שיעניקו להם ביצועים טובים במשך שנים ארוכות.

אם אתם עוסקים באופן קבוע בפעילויות ספורטיבית או סובלים מכאבים בזמן פעילות גופנית, פנו עוד היום לאבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות.

הערותמאפיין עיקרייתרון
פיזור עומסים תקין על פני מנח כף הרגל, שיפור היציבה ובעלי כושר ספיגת זעזועיםבלימת זעזועים משופרת – עד פי 9 ממדרסים סטנדרטיים, הגנה על כל האיברים הנושאים את משקל הגוףתמיכה הרמטית בכף הרגל בעת מאמץ
כולל התאמה חוזרת לכף הרגל כל חצי שנה ותיקונים שוטפים בחינם בשנתיים הראשונותאחריות מלאה ל-24 חודשיםאחריות
טכנולוגיית בלימה עוצמתית וטכנולוגיית התאמה תרמו-פלסטיתמדרסים ביו-דינמיים המטפלים במנח כף הרגל באמצעות טכנולוגיית ״פידבק״ דינמיתטכנולוגיות מתקדמות
שיפור ביצועים, מניעת נזקים עתידיים ונזקים כרונייםהפחתת העומס על כפות הרגליים, ברכיים וקרסוליים. מדרסים גמישים אורתופדיים ודקים מניעת פציעות ספורט

שאלות נפוצות:

השילוב שבין טכנולוגיית בלימה עוצמתית (פי 9 ממדרסים סטנדרטיים) ובין טכנולוגיית התאמה תרמו-פלסטית מאפשרת לנו להציע לספורטאים מדרסים שמגנים על כל האיברים הנושאים את משקל הגוף, מסייעים נגד תשישות ומתח, מאפשרים פיזור עומסים תקין בריא ומאוזן לכף הרגל בזמן אימונים אינטנסיביים. 

ספורטאים רבים מתעסקים בספורט המפעיל לחץ רב על שרירי כף הרגל – מה שגורם לחוסר איזון, כאבים, נפילות ופציעות. המדרסים של בטר באלאנס מפחיתים את הסיכון לפציעות ספורט, מאפשרים פיזור עומסים תקין ומפחיתים כאבים ברגליים, כאבי גב, כאבים בעקב, כאבי ברכיים וכאבים בכפות רגליים.

תחילה אנו מבצעים סריקה ממוחשבת באמצעות טכנולוגיה כחול-לבן בלעדית. במטרה לאבחן את הבעיות בכף הרגל, הבעיות ביציבה ועיוותים ולאחר מכן נוכל להתאים מדרסים עפ”י הצרכים הייחודיים שלכם.