הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לסקי

מדרסים » מדרסים לסקי

ישראלים רבים נוהגים לצאת מידי שנה לחופשת סקי משפחתית באתרי סקי ברחבי העולם ולהשתתף בפעילות ספורטיבית חובבנית או מקצועית.

מדרסים לסקי – האם זה עוזר?

גלישת סקי הינה פעילות ספורטיבית שבמהלכה מבוצעת גלישה על משטח מושלג אשר משפיעה על יציבות ואיזון גוף האדם, וזאת משום שבמהלך פעילות זו נדרשות פעולות פיזיות כגון: כפיפות ברכיים, קפיצות ונחיתות אינטנסיביות. במהלך גלישת סקי, מתרחשות נפילות ופציעות באופן תדיר שחלקן אף יכולות להיות מאוד מסוכנות. במילים אחרות, כתוצאה מהלחץ והעומס המצטבר על שרירי הרגליים, האגן, הכתפיים והגב במהלך פעילות הסקי, מתרחשת מתיחה של הרצועות בברכיים ובקרסוליים אשר עלולה לגרום לשפשופים, חתכים, לנזק למפרקים ואף לשברים בעצמות. לרוב ייתכנו כאבים בכפות הרגליים, כאבי עקב, כאבי ברכיים, כאבים בקרסול, כאבים בשוקיים, כאבי גב תחתון, כאבי גב עליון ועוד.

ברוב המקרים, גולשי הסקי משכירים את הציוד מאתר הסקי אך ישנם גם גולשים שמגיעים עם ציוד מהבית. בין אם משכירים את ציוד הסקי באתר הסקי ובין אם מביאים את הציוד מהבית, ישנם מספר גורמים שעלולים לגרום לפציעות בפעילות סקי ספורטיבית, ואחת הסיבות לכך היא נעילת נעלי סקי אשר אינן מתואמות באופן מיטבי ואישי לכף הרגל.

חופשת סקי עם מדרסים לסקי

כאשר נועלים נעלי סקי ללא התאמה לכף הרגל קיימות סכנות בריאותיות ורפואיות רבות אשר לעיתים מאלצות את הגולשים לחזור הביתה מוקדם מהצפוי בעקבות חבלות.

לכן כפי שחשוב לקחת בגדים חמים וציוד נלווה לגלישה, כך גם צריך להצטייד במדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית לייצוב מנח כף הרגל שיכולים להפחית מפני הסכנות שבביצוע ספורט חביב זה.

בחברת בטר באלאנס, פיתחנו עבור חובבי גלישת הסקי מדרסים ביו דינמיים, שהם למעשה מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית המספקים את הטיפול המקסימלי למנח כף הרגל ולקרסוליים. מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית בעלי חומר בולם זעזועים סופגים את עוצמת הפגיעה בעת הנחיתה על הקרקע, תומכים באחיזה של כף הרגל בתוך נעליי הסקי ומונעים פציעות ונזקים קיצוניים. מדרסים אלו נקראים גם בשם נוסף – מדרסים ביו מכניים.

טכנאי המדרסים של חברת Better Balance, יתאימו עבורכם מדרסים ביו דינמיים בהתאמה אישית למנח כף הרגל בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר הטיפול בקליניקה תוכלו לצאת עם מדרס מובנה ומותאם עבורכם לשיפור בריאותכם ולנסוע ישירות לשדה התעופה ולהמריא בבטחה לאתר הסקי ולגלוש באופן בטיחותי.

לאבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות וללא התחייבות חייגו 3511*.