הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לפלטפוס

Flat Feet או פלטפוס בעברית הוא מונח שמתאר קשת שטוחה בכף הרגל. במידה ואתם עומדים וכל כף הרגל נוגעת ברצפה ייתכן ויש לכם פלטפוס. מדובר במקרה נפוץ העשוי להיגרם כתוצאה ממגוון גורמים ואלה עשויות להשתנות מאדם אחד לאחר. לרוב מצב של פלטפוס אינו מלווה בכאבים.

ישנם שני סוגים של פלטפוס:

  • פלטפוס גמיש – מצב שבו הקשת נעשית שטוחה רק במצב של עמידה. כאשר נרים את הרגל מהרצפה ונשחרר את לחץ העמידה נראה את הקשת בכף הרגל.
  • פלטפוס קשיח – מצב שבו קשת כף הרגל תמיד תהיה שטוחה גם כאשר אנו מרימים את הרגל ולא מופעל עליה לחץ כלשהו.

ההבדל בין פלטפוס אצל מבוגרים לפלטפוס אצל ילדים:

אצל האוכלוסייה המבוגרת הפלטפוס יכול להיווצר כתוצאה ממעבר תורשתי או כתוצאה מפציעה או לחץ קבוע על כפות הרגליים. בנוסף, גם גיל ומשקל עודף עשויים להשפיע. לעומת זאת, אצל אוכלוסיית הילדים הקשת מתעצבת בשנים הראשונות של הילדות ולכן הרגל הישרה אצל תינוקות היא דבר נורמלי לחלוטין. במידה והילדים מתלוננים על כאבים או שאתם מרגישים שהשנים הראשונות עוברות ולא רואים שהקשת מתחילה להתעצב תוכלו לבדוק את האפשרות להשתמש במדרסים מותאמים לפלטפוס כדי להקל על הכאבים ולאפשר לרגל להתעצב בצורה תקינה.

האם יש תסמינים לפלטפוס?

לרוב פלטפוס אינו מלווה בכאבים אולם אצל אנשים אחדים הוא כן עשוי לגרום לכאבים בכף הרגל, בעקב, בקרסול ואפילו לכאבי ברכיים וגב. כפות רגליים שטוחות-קשיחות יהיו אלה שלרוב יזדקקו להתייחסות וטיפול, כיוון שאלה לא צפויות להשתפר לאורך הזמן. במידה ואתם סובלים מכאבים חשוב לנוח או לבצע פעילות ספורטיבית בעצימות נמוכה בלבד ולהימנע מריצה, קפיצה ופעילות העשויה להחמיר את המצב. כדאי לשמור על משקל גוף תקין כדי להפחית מהעומס על כף הרגל. לבסוף כדאי לעשות שימוש במדרסים אורטופדיים ואיכותיים המותאמים ב-100% לכף הרגל שלכם.

מדרסים לפלטפוס

מדרסים לפלטפוס של Better Balance נחשבים למדרסים איכותיים בהתאמה אישית מלאה לכף הרגל ומותאמים בתוך כרבע שעה בכל אחת מהקליניקות הרפואיות של חברת בטר באלאנס בנמצאות בפריסה ארצית. כל שאתם צריכים לעשות הוא להגיע אל הקליניקה ואנו נעשה את כל היתר.

המדרסים לפלטפוס עשויים מ-4 עד 5 שכבות ותרכובות אמריקאיות איכותיות. אחת מהשכבות היא תרכובת הנקראית PORON XRD ומאופיינת בכושר ספיגה ובלימת זעזועים פי 9 בהשוואה למדרסים רגילים. נוסף לזאת, המדרסים האורטופדיים, הביו-דינמיים, הביו-מכאניים של בטר באלאנס נחשבים לדקים ביותר במדינת ישראל!

לפרטים נוספים והתייעצות ללא עלות וללא התחייבות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון (3511*) ונשמח לעזור לכם לשפר את בריאותכם ואורח החיים שלכם!

מדרסים לפלטפוס
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים