הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לקשת גבוהה

קשת גבוהה (High Arch Foot) היא מצב רפואי שבו הקשת האורכית של כף הרגל גבוהה יותר באופן יחסי למבנה של כף רגל ממוצעת. תופעה זו לרוב תהיה מולדת אך עם זאת עשויה להתפתח בשל רקע נוירולוגי או חוסר איזון שרירי. כ-8%-15% מהאוכלוסייה הבוגרת סובלת מקשת גבוהה ועשויה לסבול מכאבים בכפות הרגליים, נוקשות ובעייתיות בבלימת הזעזועים. באמצעות מדרסים אורטופדיים טיפוליים המותאמים באמצעות התאמה אישית של 100% לכפות הרגליים ולמבנה כף הרגל, יוכל המטופל ליהנות מהליכה יציבה, הפחתת העומס על כף הרגל, הקלה בכאבים ברגליים ופיזור עומסים תקין.

כיצד עוזרים המדרסים במקרה של קשת גבוהה?

מרבית העומס על כפות הרגליים של מטופל בעל קשת הגבוהה מופעל בעיקר על ראשי עצמות המטטרסאל בקדמת כף הרגל. השימוש במדרסים אורטופדיים מסייע בתמיכה מלאה לאורך כל הקשת ועל ידי כך מפחיתים את העומס על אזור זה. כמו כן המדרסים מקנים יציבות בהליכה, שיווי משקל תקין ויכולת משופרת לבלימת זעזועים. המדרסים האורטופדיים של Better Balance מיוצרים מחומרים ותרכובות איכותיים מארה"ב ובעלי בקרת איכות של חברת SGS השוויצרית ומסייעים בבלימת זעזועים עד פי 9 ממדרסים רגילים. 

מהן ההשלכות להליכה ללא מדרסים עם קשת גבוהה?

בעת הליכה, ריצה וכמובן גם בעמידה מופעל משקל רב על כפות הרגליים. אופן וויסות ופיזור העומסים על כף הרגל תלוי במידה רבה במבנה כף הרגל ובהליכה. כאמור במקרה של קשת גבוהה רוב העומס נמצא באזור העקב ובחלק הקדמי של כף הרגל. אצל אחדים ייתכן והעומס לא ישפיע אולם אצל אחרים זה עשוי לגרור השלכות שונות כמו כאבים בכפות הרגליים, כאבי גב, כאבי ברכיים ועוד. 

מדרסים טיפוליים ביו דינמיים של Better Balance:

לחברת Better Balance קיימים כ-7 קליניקות בפריסה ארצית. בכל אחת מהקליניקות תזכו לשירות אדיב וליווי אישי של טכנאי אורטופדיה מקצועי.  תוכלו להגיע לכל אחת מהקליניקות הרפואיות של בטר באלאנס ולבצע בדיקה וייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. המדרסים האורטופדיים מותאמים ב-100 אחוז לכף הרגל של המטופל בפרק זמן קצר של רבע שעה. תהליך התאמת המדרסים מבוצע על ידי אבחון וסריקה ממוחשבת של כף הרגל ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת בעולם בפיתוח כחול לבן.

לפרטים נוספים וקביעת תור צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

היסטוריה של מדרסים - מה מקור המילה מדרס?
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים