הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לריצה

מדרסים » מדרסים לריצה

ענף הריצה הוא אחד מענפי הספורט בעלי התרומה הרבה ביותר לבריאות גוף ונפש האדם. מרבית הרופאים ממליצים למטופליהם לעשות אימון ריצה במשך חצי שעה-שעה לפחות שלוש פעמים בשבוע על מנת לשמור על אורח חיים תקין וגוף חזק ובריא.

ריצה היא הפעילות הספורטיבית המומלצת ביותר – אולם ריצה לא נכונה עלולה להסב נזקים כבדים, בעיקר למפרקים הנושאים את משקל הגוף: קרסוליים, ברכיים, ולפעמים גם האגן והגב. לכן, ישנה חשיבות רבה לריצה בצורה נכונה וחשוב מאוד להקפיד לטפל בכל כאב שמתעורר באופן מיידי.

איך תוכלו לדעת אם גם אתם צריכים מדרסים לריצה?

ספורטאים ואצנים רבים רצים במשך שנים ארוכות בלי לדווח על בעיות או כאבים כלשהם. אולם ייתכן, כי בתקופה זו מתפתחות בעיות אורטופדיות רפואיות ללא ידיעתם. בעיות אלו עלולות להתפרץ בשנים מאוחרות יותר ולגרום לכאבים ואף לנזקים בלתי הפיכים כרוניים לספורטאים. לכן, חשוב מאוד להיות תמיד עם יד על הדופק כדי להימנע ממצב בו מפתחים בעיות אורטופדיות שילוו אותכם לכל החיים, כגון: שחיקה בסחוס, כאבי ברכיים, כאבי קרסול, כאבי גב, כאבים בשכמות וכאבים בצוואר.

לכן, אם התשובה לאחת השאלות הבאות הינה חיובית – סביר להניח שגם אתם זקוקים למדרסים.

–         האם אתם מתאמנים בעצימות גבוהה (ריצה למרחקים ארוכים / הרמת משקלים כבדים? / ריצות ספרינט)?

–         האם אובחנתם עם בעיות מבניות בכפות הרגליים (קשת גבוהה, קשת נמוכה, אצבעות פטיש וכו’?

–         האם הנכם סובלים מכאבים בכפות הרגליים / קרסול / ברכיים / רגליים / גב תחתון / גב עליון ו/או צוואר?

החשיבות בשימוש מדרסים בזמן ריצה

במהלך הריצה, כפות הרגליים שלנו פוגעות בעוצמה רבה ברצפה והזעזוע מכל מכה עובר מכף הרגל דרך הברכיים אל הגב התחתון והלאה. בריצות ממושכות, או כאשר כושר בלימת הזעזועים בכף הרגל נמוך, הזעזועים יובילו לשחיקה מתמשכת בסחוס המגן על העצמות. חשוב לדעת! בזמן ריצה רמת העומסים על כפות הרגליים גדלה פי 3 מרמת העומסים על כפות הרגליים בזמן הליכה.

שימוש במדרסים מותאמים בזמן ריצה מגנים על גוף האדם ומפחיתים כאבים בזכות שיפור בלימת הזעזועים, חלוקת משקל הגוף על פני כפות הרגליים באופן תקין וטיפול בעיוותים מבניים בכף הרגל.

המדרס הייחודי של בטר באלאנס: תפור לרגליים שלך!

מדרסים לריצה של בטר באלאנס מיוצרים בטכנולוגיית Moldable, הטכנולוגיה החדישה ביותר להתאמת מדרסים באופן מושלם לכף הרגל אשר יהפכו את חווית הריצה לבריאה יותר ונוחה יותר.

המדרסים לריצה של בטר באלאנס עשויים ממספר שכבות המורכבות מחומרים בעלי כושר בלימת זעזועים עוצמתי וכן משכבת עור עליונה אנטי בקטריאלית אשר סופגת זיעה ואוורירית (ניתן לרכוש מדרסים טבעוניים ללא עור). מדרסי ריצה טיפוליים ביו דינמיים של בטר באלאנס מכילים גם שכבת PORON XRD שהינה בעלת כושר בלימה הגבוה פי 9 בהשוואה לחומרים סטנדרטיים בשוק, ושכבת EVA בטכנולוגיה אמריקאית חדשנית להגנה מקסימלית.

במדרסי בטר באלאנס אנו מבצעים סריקה ממוחשבת של כפות הרגליים על מנת לאבחן בעיות במנח כף הרגל ולאחר מכן להתאים לכל מטופל מדרסים מותאמים לריצה בהתאמה אישית לכף רגלו.

ההתאמה האישית והאיזון בין קשיחות לגמישות מספקים את הפתרון המושלם לתיקון היציבה והופכים את הריצה שלכם לבטוחה יותר, בריאה יותר וקלה יותר.

פנו אלינו עוד היום לבדיקה ממוחשבת חינם.