הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים לשברי מאמץ

שברי מאמץ הם שברים קטנים בעצמות כף הרגל שנגמרים כתוצאה מעומס יתר המופעל על העצם לאורך זמן. לרוב, שברי מאמץ מופיעים אצל ספורטאים או אנשים שמקיימים אימוני ספורט מאומצים מדי יום (לדוגמה אנשים הרצים באופן תדיר). למעשה כל אדם יכול לסבול משברי מאמץ. הפתולוגיה נגרמת בעקבות עומס רב על אחת מהעצמות הנושאות את משקל הגוף וכתוצאה מכך אחת העצמות עשויה להיסדק. חומרת הפציעה תלויה במיקום הסדק, גודל הסדק ופרמטרים נוספים. בזמן תהליך ההחלמה משברי מאמץ לא מתאפשר לערוך פעילות ספורטיבית ואף עלול לחול קושי בעת ההליכה. כמו כן כדי להפחית את עומס המשקל על האזור הספציפי, ייתכן ותיאלצו להשתמש במקל הליכה או קביים.

שברי מאמץ בדרגות חומרה שונות:

  • שבר מאמץ בסיכון נמוך – נחשב לשבר מאמץ "קל" יותר ויופיעו לרוב בשוק או בעצמות המסרק בכף הרגל. בדרך כלל זה יעבור במנוחה וללא טיפול רפואי או צורך בעזר רפואי.
  • שבר מאמץ בסיכון גבוה – נחשב לשבר מאמץ המסובך יותר לריפוי ודורש פרק זמן החלמה ארוך יותר וחזרה הדרגתית וזהירה לפעילות ספורטיבית. שברים אלה יכולים להיות בשורש כף הרגל, בעצם הירך ו/או באגן. הם נדירים יותר אך מכיוון שבאזור האגן, הירך והגב התחתון נמצאות העצמות מהחזקות ביותר בגוף הרי שסדק בהן עשוי להיות מטרד רפואי לא פשוט.

כיצד המדרסים לשברי מאמץ יכולים לסייע לכם?

המדרסים האורטופדיים של בטר באלאנס מסייעים בטיפול בשברי מאמץ ובהפחתת הסיכון להחמיר את הכאב. המדרסים נועדו, בין היתר, כדי לסייע בפיזור עומסים תקין על מנח כף הרגל בצורה שווה והקלה בכאב. על כן גם ההליכה תהיה יציבה ובריאה יותר ויופחת הלחץ על אזורים ספציפיים כגון העקב, הברכיים ועוד. בין אם אתם ספורטאים, עוסקים בפעילות ספורטיבית לא בצורה מקצועית או פשוט רוצים לשמור על בריאותכם – השתמשו במדרסים בהתאמה אישית של 100% לכף הרגל. מדרסים לשברי מאמץ של חברת Better Balance נחשבים המומלצים ביותר לטיפול בפתולוגיה כמו שבר מאמץ. המדרסים הביו דינמיים של בטר באלנס מורכבים מחומרים ותרכובות אמריקאיות ומ- 4 עד 5 שכבות איכותיות. באמצעות אבחון וסריקה ממוחשבת של כף הרגל בטכנולוגיה המתקדמת בעולם ניתן יהיה להתאים את מדרסים אורטופדיים ב-100% למבנה כף הרגל שלכם. לפרטים נוספים וקביעת תור באחת מהקליניקות הרפואיות של בטר באלאנס.

צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 3511* ונתאים לכם מדרסים אורטופדיים טיפוליים בהתאמה אישית.

מדרס
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים