הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מדרסים מומלצים לשנת 2021

מדרסים » מדרסים מומלצים לשנת 2021

שוק המדרסים מלא באינספור מותגי מדרסים בעלי תכונות שונות ומבלבלות: מדרסים עם שכבה אחת, שלוש שכבות וחמש שכבות. מדרסים עם תחתית קשיחה, מדרסי ג’ל רכים, ומדרסי נוחות עשויים בד רך. מדרסים מ-EVA, מדרסים עם שכבת PORON XRD ומדרסים עשויים אורתולייט.

אם גם אתם מתבלבלים משפע האפשרויות – הגעתם למקום הנכון! ברוכים הבאים לרשימת המדרסים המומלצים לשנת 2021 של חברת בטר באלאנס – הרשימה שתעזור לכם לבחור את המדרסים הטובים ביותר עבורכם!

ובמקום הראשון ברשימת מדרסים מומלצים לשנת 2021

מדרסים טיפוליים ביומכניים עם PORON XRD!

יש לא מעט סוגי מדרסים בעולם, אך ללא ספק המדרסים המומלצים והטובים ביותר שמצאנו הם מדרסים טיפוליים ביומכניים עם PORON XRD.

למה מדרסים טיפוליים ביומכניים עם PORON XRD?

מדרסים טיפוליים מערבים בתוכם שתי פונקציות שגרמו לנו לשים אותם בראש רשימת התכונות החשובות בבחירת מדרסים. טיפול בבעיות מבניות בכף הרגל ונוחות ללא תחרות.

מדרסים טיפוליים ביו מכנים מורכבים ממספר שכבות בעלות פונקציית פעילות שונה.

  • שכבת בסיס קשיחה אך גמישה – אחראית על הפעולה הביו-מכנית וטיפול במנח כף הרגל,
  • שכבת ריפוד EVA – שכבת ריפוד נוחה ומפנקת שנותנת תחושת ריחוף בכל צעד,
  • שכבת בלימת זעזועים PORON XRD – בולם הזעזועים המתקדם בעולם, עם כושר בלימת זעזועים גבוהה פי 9 בהשוואה לחומרים הסטודנטים בשוק.

מדרסים טיפוליים ביומכניים עובדים מעט כמו גשר בשיניים: הם מטפלים במנח כף הרגל באמצעות טכנולוגיית “פידבק” דינמית. תהליך זה אינו כואב ומספק פתרון קצר טווח לכאבים בשילוב פתרון ארוך טווח לבעיות מבניות בכף הרגל.

עם אורך חיים של כחמש שנים, מדרסים טיפוליים ביודינמיים עם טכנולוגיית PORON XRD מספקים את הפתרון הבריא, הנוח והנכון ביותר לאנשים הסובלים מבעיות אורטופדיות בכפות הרגליים.

במקום השני ברשימת מדרסים מומלצים 2021:

מדרסים לנעלי עבודה בטכנולוגיית G-HEEL

טכנולוגיית ה-G-HEEL היא טכנולוגיה מתקדמת למדרסים לנעלי עקב ונעלי עבודה המספקת תמיכה מלאה לכל חלקי כף הרגל בכל סוג נעל. בכל מדרס G-HEEL מצויה כרית פורון בולמת זעזועים באזור העקב שמרככת את הלחץ על העקב.

למה מדרסים לנעלי עבודה בטכנולוגיית G-HEEL?

מדרסי G-HEEL יוצרו במיוחד עבור אנשים עובדים שמבלים זמן רב על רגליהם. הטכנולוגיה שמה דגש רב על נוחות ומניעת כאבים הנובעים מלחץ ממושך על הרגליים ועל העקב ומספקת את הסחורה! מטופלים מדווחים על ירידה משמעותית ברמות הכאב עם מדרסים דקים במיוחד במיוצרים משלושה שכבות בלבד. השלוב בין מדרס דק ונוח לבין ריפוד משמעותי הופך את המדרס למתאים במיוחד לאנשים הפשוטים – מורים, קופאים, עובדי בניין, וכל מי שנדרש לעמוד על רגליו שעות ארוכות.

במחיר נח ועם אורך חיים של כחמש שנים, מדרסי עבודה בטכנולוגיית G-HEEL יספקו לכם חווית הליכה נוחה במיוחד לאורך כל היום. מדרסי G-HEEL מתאימים גם לנעלי עקב ולכן מגיעים למקום השני ברשימת המדרסים המומלצים שלנו לשנת 2021.

מדרסים מומלצים לשנת 2021
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים