הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מהו המדרס הטוב ביותר לספורט?

מדרסים » מהו המדרס הטוב ביותר לספורט?

אנשים פעילים מבחינה ספורטיבית מסתכנים פעמים רבות בשחיקה ופגיעה בכפות הרגליים ובמפרקים. כדי להגן על עצמם, עליהם לבחור את המדרס הטוב ביותר לספורט. מדרסים יכולים לסייע בתמיכה בכפות הרגליים, וגם לספק ריפוד נוח לספיגת הזעזועים בין כפות הרגליים לקרקע. אך כיצד בוחרים את המדרס הטוב ביותר לספורט?

מדרסים לספורטאים – בלימת זעזועים עוצמתית ושחיקה נמוכה

כאשר אנו מתאימים מדרסים לספורטאים, חשוב לנו להתאים מדרסים שימשיכו לספק תמיכה לאורך זמן גם כאשר הם עוסקים בספורט אינטנסיבי. כאשר אנו עושים פעילות גופנית, הרגליים שלנו נתונות ללחץ רב, מה שאומר שהשרירים, הגידים והעצמות בכפות הרגליים צריכים לעבוד עוד יותר. לאורך זמן, אם לא מספקים את התמיכה הראויה, פעילות גופנית עלולה לגרום נזקים לכפות הרגליים ולברכיים ולכן חשוב מאוד להקפיד ללבוש מדרסאים לספורטאים בכל יציאה לפעילות ספורטיבית.

מדרסי ספורט פועלים להגנה על כפות הרגליים במהלך הספורט על ידי יצירת מחסום רך בינך לבין הקרקע עם בלימת זעזועים עוצמתית. בנוסף, הם מספקים תמיכה לקשת כף הרגל כדי להבטיח שמנח כף הרגל שלכם יהיה נכון לכל אורך הפעילות הגופנית. רכותם של המדרסים מספקת תחושה של נוחות הממריצה את הגוף ומאפשרת לכם לשבור את השיאים שלכם, כל פעם מחדש.

איך בוחרים את המדרס הטוב ביותר לספורטאים?

בשוק המדרסים קיימים אינסוף מותגים שונים. כדי לדעת אם המוצר המוצע לכם מתאים לספורטאים, בידקו את התכונות הבאות:

1.   בלימת זעזועים

כל ספורטאי מתחיל יודע שבלימת זעזועים מבטיחה הגנה מסוימת מפני פציעות לא רק בכף הרגל ובברכיים אלא אפילו בגב ובראש. בולם זעזועים בעצם “סופג” לתוכו את האנרגיה הקינטית הנוצרת בעת הפעילות ומונע ממנה להגיע אל הגוף שלכם. אפשר לדמות את סופגי הזעזועים למזרן מרופד בתוך הנעליים שלכם. עכשיו תחשבו אתם – על מה הייתם מעדיפים ליפול? על הרצפה או על מזרן מרופד?

2.   מדרסים בהתאמה אישית

מדרסים מהמדף לעולם לא יהיו טובים מספיק לספורטאי מקצועי. זאת מכיוון שמדרסים טובים מתאימים לא ב-80%, לא ב-90% ולא ב-97% לצורת כף הרגל אלא ב-100%. כאשר מדרסים מתאימים ב-100% לצורת כף הרגל, האפקט המתקבל מאפשר למשקל הגוף להתפזר באופן שווה באמת על פני כל כף הרגל וכך תקבלו תוצאות טובות יותר.

3.   בסיס קשיח אך גמיש

בסיס המדרס הוא אחד החלקים החשובים ביותר במדרס. בסיס זה קובע כמה “כח” יש לכף הרגל שלכם לבחור כיצד לנוח, לעומת כמה “כח” יש למדרסים להחליט.

בסיס קשיח מדי עלול לגרום לכאבים בשבועות הראשונים ללבישתם ולפגוע ביכולת של הרגליים לעשות תנועות הדורשות גמישות של כף הרגל כמו קפיצה או עמידה בשפיפה. עם זאת, מדרס רך מדי לא יחזיק את כף הרגל שלכם כנדרש ויספק לא יותר מרכות ונוחות, ללא החזקה ותמיכה.

המדרסים של בטר באלאנס מיוצרים בכל אחת מהקליניקות במרכזים הרפואיים שלנו בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר תהליך האבחון והסריקה הממוחשבת תקבלו מדרסים בהתאמה אישית אשר יעניקו לכם חווית הליכה חדשה, משחררת ונטולת כאבים. תהנו 🙂

מהו המדרס הטוב ביותר לספורט?
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים