הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מה הם מדרסים ביומכניים?

מדרסים » מה הם מדרסים ביומכניים?

הליכה היא התנועה הטבעית ביותר עבור בני אדם. מאז שנעמדנו על שתי רגלינו האחוריות, כף הרגל התפתחה לכדי מכונת הליכה משוכללת שיכולה לשאת עשרות קילוגרמים ללא מאמץ. למרבה הצער, כיום רוב האנשים הולכים בדרך שגויה, מה שעלול לגרום לבעיות בריאותיות חמורות. עם זאת יש פיתרון – מדרסים ביומכניים.

מה זו ביומכניקה?

תחום הביומכניקה מיישם עקרונות מכניקה לחקר המבנה והתפקוד של מערכות ביולוגיות. הבסיס לניתוח ביומכני הוא הקביעה כיצד כוחות הנוצרים בגוף, או כיצד כוחות המופעלים על הגוף, משפיעים על הדרך בה אנו נעים. לדוגמא, בעיות מבניות בכפות הרגליים יכולות לשנות את דפוס ההליכה והריצה של בני אדם ולגרום לכאבים בכל הגוף. הערכה ברורה ומדויקת של מכניקת הגפיים התחתונות היא המפתח להבנת ההשפעה העמוקה שיש לבעיות מבניות בכף הרגל על הגוף.

כיצד מפחיתים מדרסים ביומכניים את הכאב?

כאשר כפות הרגליים שלכם אינן נושאות את משקל הגוף שלכם בצורה הנכונה, עלולים להתפתח כאבים, בעיות אורטופדיות, דלקות ובעיות מבניות אחרות בכף הרגל ובאיברים המשתתפים בנשיאת משקל הגוף – מהברכיים ועד השכמות והצוואר. כדי למנוע את הכאבים, חשוב קודם כל לתקן את מנח כף הרגל ולוודא שמשקל הגוף מפוזר באופן שווה על פני כל כף הרגל כך שאף שריר אינו מתאמץ יתר על המידה.

פיזור משקל ותיקון מנח כף הרגל בדריכה

מדרסים ביודינמיים מיוצרים בהתאמה אישית בהתאם לצורת כף הרגל שלכם. כאשר אתם לובשים נעליים עם מדרסים ביומכנים, כף הרגל שלכם מונחת בצורה הנכונה כך שמשקל הגוף שלכם מתפזר באופן שווה על פני כל כף הרגל. באמצעות מדרסים ביומכנים אתם יכולים לדרוך על כף הרגל ולחוות את הדריכה כאילו כף הרגל שלכם בריאה לחלוטין.

מדרסים ביומכנים מסייעים לכף הרגל שלכם להבריא מבעיות אורטופדיות מגוונות כמו פלטפוס, הולפוס, דורבן בעקב, מורטון נוירומה, פלנטר פציטיס, הלוקס ולגוס, בוניון החייטים, אצבעות פטיש ועוד בתהליך הדרגתי ללא כאבים.

כל סוגי המדרסים במקום אחד

אנו מספקים פתרונות מותאמים אישית לכל לקוחותינו כדי להבטיח להם חווית הליכה נוחה, בריאה וחופשית מכאבים. התאמת סוגי המדרסים נעשית באמצעות סריקה ממוחשבת משוכללת בטכנולוגיה כחול- לבן.

המדרסים שלנו עשויים מחומרים איכותיים מיובאים מאמריקה שנבדקו ואושרו ע”י חברת בקרת האיכות המובילה בעולם SGS.

מדרסים של בטר באלאנס יאפשרו לכם לחזור לפעילות מלאה ללא חשש מכאבים. אנו מספקים מדרסים מוכנים בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר תהליך האבחון והסריקה הממוחשבת תקבלו את המדרסים בהתאמה אישית אשר יעניקו לכם חווית הליכה חדשה, משחררת ונטולת כאבים. תהנו 🙂

מה הם מדרסים ביומכניים?
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים