הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מה זה אורתופדיה?

מדרסים » מה זה אורתופדיה?

אורתופדיה הינה תחום ברפואה העוסק במערכת העצמות והשרירים בגוף האדם. האורתופדיה עוסקת במחלות בתחום, טראומות ופגיעות כמו שברים, נקעים ופציעות, זיהומים ודלקות הפוגעים בשרירים ובעצמות, ובעיות יציבה המשפיעות על עמידה והליכה כגון עקמת בעמוד השדרה. 

הכשרה

ההכשרה של רופא אורתופד מורכבת מלימודי רפואה של 7 שנים ובנוסף התמחות של כ-6 שנים באורתופדיה. אולם גם בהתמחות באורתופדיה קיימות תתי התמחויות נוספות, ולכן חשוב להכיר את תתי ההתמחויות השונות על מנת שנוכל לפנות במידת הצורך לרופא המומחה בבעיה מסוימת בה אנו רוצים לטפל. בין תתי התמחויות באורתופדיה ניתן למנות כירורגיה של עמוד השדרה, כירורגיה של כף היד, החלפות של מפרקים, התמחות באורתופדיה לילדים, התמחות בפגיעות ספורט, אורתופדיה אונקולוגית והתמחות בטראומה אורטופדית. 

איך מתבצעות לרוב בדיקות אורתופדיות, ומה הם אמצעי הטיפול האורתופדיים הנפוצים?

בדיקות אורתופדיות מתבצעות לרוב על ידי בדיקה פיזית של הגוף ובמידת הצורך נעשה שימוש באמצעי אבחון נוספים כמו צילומי רנטגן ודימות של האזור הפגוע.

הטיפול האורתופדי מתבצע פעמים רבות על ידי שימוש באביזרים אורתופדיים – כמו סדים, או מדרסים לנעליים בהתאמה אישית.

בין המוצרים הטיפוליים האורתופדיים ניתן למנות גם מגיני ברכיים עם צירים, חגורות גב, מגני קרסול, מיישרי כתפיים, חגורות בטן, חגורות שבר, משענות גב וכריות שינה. 

אורתופדיה – אצל המומחים

בריאותנו חשובה לנו, אך עם זאת אנו נוטים לזנוח את תחזוקת גופינו לאור לחצים עימם אנו מתמודדים בשגרה היומית. כאבים מכל הסוגים אינם נעימים ומקשים על שגרת החיים, על התפקוד השוטף ועל איכות החיים שלנו, לכן חשוב לא להתפשר על טיפול מקצועי אצל מומחים בתחום. בין אם מדובר באבחון הבעיה המדויקת אצל אורתופד מומחה, או בהתאמת מדרסים אורתופדיים אצל מומחה בתחום, כדאי לטפל ולא לזנוח את הכאב. 

חברת בטר באלאנס מובילה בתחום התאמת המדרסים. התרכובות במדרסים משלבות טכנולוגיות ייחודיות לשיפור היציבה, נוחות מקסימלית ופתרון אפקטיבי למגוון בעיות אורתופדיות כמו פלטפוס (קשת נמוכה), דורבן בעקב, כאבי ברכיים, כאבי גב, הולפוס (קשת גבוהה) ועוד. 

המדרסים של בטר באלאנס דקים וגמישים, ניתנים להתאמה אישית חוזרת בטכניקה ייחודית.

כמטופלים של בטר באלאנס תהנו ממקצועיות, אחריות ושירות אישי ומסור. 

מדרסים כפתרון לבעיות רפואיות
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים