הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

מי צריך מדרסים?

מדרסים » מי צריך מדרסים?

סובלים מכאבים אבל מתלבטים לגבי מדרסים? רוצים לדעת אם מדרסים בכלל יעזרו לכם? הגעתם למקום הנכון. כל המידע האמין והמדויק ביותר על מדרסים, מי צריך מדרסים ואיך מתאימים מדרסים נכונים.

קודם כל בואו נתחיל במה שצריך להיות ברור – מדרסים מסייעים לכולם בשיפור היציבה, בלימת זעזועים, טיפול במבנה כף הרגל ופיזור עומסים על פני מנח כף הרגל. אין אדם שלא יכול להרוויח ממדרסים בהתאמה אישית ובעולם מושלם, כל נעל היתה נקנית בהתאמה אישית עם מדרס אורטופדי להגנה מקסימלית.

היות ואנו חיים בעולם לא מושלם, צריך לצמצם ולהבדיל בין אנשים שיכולים להרוויח ממדרסים לבין מי שצריך מדרסים ועלול לסבול מנזק קשה בלעדיהם:

כף רגל סוכרתית

אנשים הסובלים מכף רגל סוכרתית אינם יכולים להסתכן בפציעה או לחץ על כפות הרגליים מפני שכל פציעה עלולה להתפתח לזיהום קשה. לרוב יקבלו אנשים הסובלים מכף רגל סוכרתית נעליים אורטופדיות מיוחדות בנוסף למדרסים בהתאמה אישית. את המדרסים עליהם לבוא ולתקן כל חצי שנה.

עיוותים הגורמים לכאבים חמורים בכף הרגל

עם הקרנה לברכיים, לגב ו/או לחגורת הכתפיים והצוואר.

כל היציבה שלנו מתחילה בכף הרגל. לכן, שילוב בין כאבים חדים בכף הרגל וכאבים בשאר חלקי הגוף מעידים על בעיות חמורות ביציבה שעלולות לגרום לנזקים ארוכי טווח במבנה עמוד השדרה ולשחוק את הסחוס בברכיים. התאימו מדרסים לכפות הרגליים ושלבו את המדרסים עם פיזיוטרפיה קבועה למניעת נזקים ארוכי טווח.

כאבים / עיוותים נראים לעין בכפות הרגליים

עיוותים נראים לעין בכפות הרגליים כמו דורבן, עצם בוהן בולטת (הלוקס ולגוס) ובעיות מבניות בקשת (קשת שטוחה או גבוהה) יכולים לגרום לכאבי רגליים, הימנעות מהליכה, ובטווח הארוך לגרום לנזקים בשאר הגוף אולם לרוב אינם מסוכנים בטווח הקצר. אנו ממליצים שלא להזניח כאבים או עיוותים ולטפל בהם במהירות האפשרית ע”י התאמת מדרסים איכותיים.

ספורטאים מקצועיים וחובבים

אצנים, שחקני כדורגל / כדורסל / כדורעף, ועוד

ספורטאים מקצועיים וחובבים המתעמלים לפחות 3 פעמים בשבוע במשך חצי שעה מפעילים באופן קבוע לחץ רב על כפות הרגליים ונמצאים בסיכון גבוה לפציעות אורטופדיות מכל הסוגים. מומלץ מאוד להתאים מדרסים לספורטאים לצורך שיכוך זעזועים והגנה על כפות הרגליים, הברכיים, הגב התחתון, הגב העליון, הכתפיים, השכמות והצוואר.

מי צריך מדרסים? אנשים עובדים

מומלץ לבעלי מקצוע שנאלצים לעמוד על רגליהם במשך שעות ארוכות ו/או לעשות תנועות חוזרות ונשנות עם כפות הרגליים להתאים לעצמם מדרסים איכותיים. בעלי מקצוע אלה כוללים מורים, נהגים, דייגים, מדריכי טיולים, מלצרים, חיילים, וכו’. גם לנשים הנאלצות ללבוש עקבים במשך שעות ארוכות מומלץ ללבוש מדרסים מיוחדים לעקבים במטרה להוריד לחץ מכפות הרגליים ולמנוע עיוותים שונים ובעיות אורטופדיות חמורות.

מי צריך מדרסים?
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים