הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

פציעות ספורט נפוצות

בעת עשיית פעילות ספורטיבית נוצר עומס חריג על כפות הרגליים וכתוצאה מכך השפעה על אזורים אחרים בגוף ועלול לגרום לבסוף לפציעות כרוניות בדרגות שונות. פציעות ספורט נפוצות לא רק אצל ספורטאים מקצועיים אלא גם אצל ספורטאים שמבצעים ספורט להנאתם, אנשים המתאמנים בחדר הכושר ואנשים שמבצעים פעילות ספורטיבית מספר פעמים במהלך השבוע. במהלך הפעילות הספורטיבית העומס המופעל על מנח כף הרגל הינו פי 3 ממשקל הגוף ולכן בהיעדר מדרסים איכותיים בהתאמה אישית של 100%  גדלה הסבירות לספיגה של פציעות שונות.

פציעות שכיחות בקרב ספורטאים:

העומס הרב המועמס על כפות הרגליים עשוי לגרום ללא מעט פציעות. אצל ספורטאים הפציעות שכיחות יותר בשל העובדה שהפעילות הספורטיבית מעמיסה משקל רב יותר על כף הרגל ולכן במקרה וספורטאי עורך פעילות ספורטיבית לאורך מספר שעות ביום, העומס הוא עצום. הלחץ על כף הרגל יכול לגרום בין היתר לדלקות שונות, נקעים, כאבי ברכיים, דורבן בכף הרגל, שברי מאמץ ואינספור בעיות רפואיות שונות. הפציעות אינן בהכרח רק ברגליים ויכולות להופיע באגן, בגב התחתון והעליון, בצוואר ועוד.

הפחתת הסיכון לפציעות באמצעות מדרסים אורטופדיים:

שימוש בנעל ספורט איכותית היא דבר חיוני למניעת פציעות וכאבים. עם זאת הנעל לכשעצמה לבד לא מספיקה ב-100% כדי לשמור על בריאות הרגליים. המבנה האנטומי של הרגליים שונה מאדם אחד לאחר ולכן הנעליים שמוכרים בחנויות הספורט וההנעלה לא מתאימות בהכרח בצורה מדויקת לכף הרגל שלכם. גם אם אתם ספורטאים מקצוענים המזמינים נעליים בהתאמה אישית עדיין אלה לא יסייעו לכם בוודאות בהפחתת הזעזועים במהלך הפעילות הספורטיבית, בשיפור היציבה ושיווי המשקל, בתיקון ההליכה ובאיזון המשקל על כפות הרגליים.

המדרסים האורטופדיים של בטר באלאנס נחשבים לדקים ביותר במדינת ישראל ומורכבים מ-4 עד 5 שכבות ותרכובות אמריקאיות איכותיות.  המדרסים של בטר באלאנס מיוצרים בכל אחת מהקליניקות במרכזים הרפואיים שלנו בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר תהליך האבחון והסריקה הממוחשבת תקבלו את המדרסים בהתאמה אישית אשר יעניקו לכם חווית הליכה חדשה, משחררת ונטולת כאבים.

בחברת Better Balance תוכלו לצאת עם מדרסים לספורטאים בהתאמה אישית של 100% לכף הרגל כבר מהפגישה הראשונה. בכל אחת מהקליניקות הרפואיות של בטר באלנס תזכו לשירות אדיב ומקצועי, ליווי אישי מאחד מטכנאי המדרסים. תהליך התאמת המדרסים מבוצע על ידי אבחון וסריקה ממוחשבת של כף הרגל ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת בעולם. הבדיקה ממפה את מבנה כף הרגל ומאפשרת התאמת מדרסים של 100% לכף הרגל בהתאם לצרכים ולפתולוגיה.  נשמח לעזור לכם לשפר את בריאותכם ואורח החיים.

לפרטים נוספים וקביעת תור ללא עלות וללא התחייבות צרו עמנו קשר בטלפון (3511*) ונשמח לתת לכם שירות!

פציעות ספורט נפוצות
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים