הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

צעד ראשון עם המדרסים

מדרסים » צעד ראשון עם המדרסים

לכל כף רגל קיים מבנה ייחודי המאפיין אותה. גם בין כפות רגליו של אותו אדם קיים הבדל ואין התאמה סימטרית. מכך נובע כי מדרס המותאם אישית לכף הרגל אשר נבנה במיוחד בהתאם למאפייני כף הרגל, מומלץ לכל אחד. מדרס מותאם אישית יסייע לשיפור היציבה, לפיזור עומסים על פני מנח כף הרגל בצורה מאוזנת, לבלימת זעזועים, ולמתן תמיכה אופטימלית לרגל.

אמנם, כל אחד יכול להרוויח משימוש במדרסים, אולם, יש מי ששימוש במדרסים קריטי עבורו ובלעדיהם הוא עלול לסבול מכאבים ומנזקים עתידיים חמורים וכרוניים.

מי צריך מדרסים?

אנשים עם בעיות אורטופדיות ו/או פתולוגיות

בין המצבים בהם שימוש במדרסים הכרחי ניתן למנות לדוגמא מצב של כף רגל סוכרתית בו פציעה בכף הרגל עלולה להתפתח לזיהום, ולכן לחץ בלתי מאוזן על כפות הרגליים מסוכן. מצב נוסף המחייב שימוש במדרסים מתקיים כאשר קיימים עיוותים בכף הרגל הגורמים לכאבים או לבעיות יציבה, או עיוותים ניכרים במבנה כף הרגל, כגון פלטפוס.

אנשים המאמצים את הרגליים בשגרה

לאורח החיים יש משקל משמעותי בצורך במדרסים. אנשים שעבודתם מאלצת אותם לעמוד שעות רבות ביום על הרגליים, מטיילים, ספורטאים מקצועיים או חובבנים וחיילים. כל אלו עוסקים בפעילות גופנית מאומצת ולכן גם הם מהווים אוכלוסיית יעד הנמצאת בסיכון להתפתחות בעיות אורטופדיות, ושימוש במדרסים אורטופדיים מותאמים אישית עשוי לסייע במניעת בעיות אורטופדיות ובהקלה על לחץ וכאב על כפות הרגליים בשגרת היומיום.

תהליך התאמה אישית של מדרסים

תהליך התאמת מדרסים של בטר באלאנס מתבצע באחת מ-7 הקליניקות שלנו הפרוסות ברחבי הארץ, באופן מקצועי תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המאפיינות את כף הרגל באופן מדויק.

בשלב הראשון מתבצעת סריקה ממוחשבת המאבחנת בצורה מדויקת עיוותים בכף הרגל ובעיות ביציבה. בשלב הבא מתבצעת הטבעה של כף הרגל בכרית ויסקו, בעלת טכנולוגיה המביאה לפיזור משקל ועומסים ומסייעת להתאמה מדויקת של המדרס לכף הרגל. לאחר שלבי האבחון המדרסים מיוצרים במקום בתהליך מתקדם ומהיר, כך שבתוך רבע שעה המדרסים מוכנים ויגרמו לתחושה של “הליכה על החוף הים”.

הסתגלות למדרסים

ההסתגלות למדרסים עשויה לארוך כשבוע עד עשרה ימים. במהלך ימים אלה יתכנו לחצים שאמורים להיעלם לכל היותר תוך שבועיים. אם קיימים כאבים יש לפנות למכון האורטופדי לבדיקה.

הקשר בין מדרסים לסוכרת
אולי יעניין אותך גם

מאמרים נוספים