הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

קליניקות רפואיות

מרפאות בטר באלאנס בפריסה ארצית
קליניקות רפואיות
מדרסים תל אביב

בטר באלאנס רמת החייל

דרכי הגעה לקליניקה >>

קליניקה למדרסים

בטר באלאנס חולון

דרכי הגעה לקליניקה >>

קליניקה למדרסים

בטר באלאנס ראשון לציון

דרכי הגעה לקליניקה >>

מדרסים רעננה

בטר באלאנס רעננה

דרכי הגעה לקליניקה >>

קליניקה למדרסים

בטר באלאנס חיפה

דרכי הגעה לקליניקה >>

קליניקה בטר באלאנס

בטר באלאנס תל אביב

דרכי הגעה לקליניקה >>

בטר באלאנס ירושלים

דרכי הגעה לקליניקה >>

התאמה אישית של מדרסים במרכזים רפואיים

הסיבה שבחרנו למקם את הקליניקות של בטר באלאנס במרכזים רפואיים בלבד

חברת בטר באלאנס מאמינה כי למוצרים פרא רפואיים ומדרסים בפרט ישנה חשיבות רבה על חיי המטופלים ובריאותם ולכן החברה מקיימת שיתופי פעולה עם מיטב הרופאים האורתופדים ומומחי כף רגל נוספים על מנת להעניק למטופלים חוויה רפואית טובה ואמינה.

  • טכנאי המדרסים של בטר באלאנס עוברים הדרכות רפואיות מעמיקות ומקצועיות באופן סדיר בנושא אנטומיה של כפות הרגליים והתאמת מדרסים בצורה תקינה בהתאם למנח כף הרגל של המטופלים.
  • צוות בטר באלאנס כולל מספר יועצים מומחים ורופאים המעניקים ייעוץ וסיוע תדיר בנושאים רפואיים והתאמת מדרסים.
  • חברת בטר באלאנס עושה שימוש בטכנולוגיית מכשור רפואי חדשנית כחול-לבן איתה אנו מאבחנים וסורקים את מנח כף הרגל ומתאימים את המדרסים בצורה הטובה ביותר.
  • ניתן להגיע אלינו לקליניקות הרפואיות עם הפנייה מרופא אורטופד מומחה להתאמת מדרסים רפואיים. אנו מקבלים מטופלים מכל קופות החולים ומתאימים מדרסים בהתאמה אישית באופן מסובסד.
קליניקה למדרסים

טכנאי מדרסים מקצועיים

אין זה סוד שלקוחות מתקשים לדעת על מי אפשר לסמוך בשוק המדרסים. אנו בחברת בטר באלאנס מבדילים את עצמנו באמצעות שימוש בטכנולוגיות המדרסים החדשניות ביותר ומכשירים טכנאי מדרסים באמצעות מומחים אורטופדים מהשורה הראשונה. טכנאי המדרסים של בטר באלאנס עוברים הדרכות רפואיות מעמיקות ומקצועיות באופן סדיר בנושא אנטומיה של כפות הרגליים והתאמת מדרסים בצורה תקינה בהתאם למנח כף הרגל של המטופלים. טכנאי המדרסים של בטר באלאנס ישמחו להעניק לכם שירות אישי ומסור וידאגו לבריאותכם האיתנה.

מדרסים
מדרסים
מדרסים אורטופדיים

דיוק רפואי - באחריות!

המדרסים של בטר באלאנס מעניקים חווית נוחות ושחרור מכאבים לכל אורך חיי המדרס (כ-5 שנים בממוצע). חברת בטר באלאנס מעניקה עד שנתיים אחריות על כל המדרסים בהתאמה אישית וניתן לבצע, אחת לחצי שנה, התאמה חוזרת של המדרס ללא עלות על מנת להבטיח התאמה מלאה לכף הרגל ובהתאם למנח כף הרגל.

הטכנולוגיה שלנו בבטר באלאנס מבוססת על הטבעה בכרית “ויסקו” המדמה הליכה על החול בחוף הים ודואגת לפיזור עומסים אופטימלי. שיטת ייחודית זו מספקת דיוק של 100% לכף הרגל ומאפשרת לייצר מדרס בעל תוצאות מהירות בהתאמה מלאה לבעיה הרפואית. המדרסים של בטר באלאנס מיוצרים בכל אחת מהקליניקות במרכזים הרפואיים שלנו בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר תהליך האבחון והסריקה הממוחשבת תקבלו את המדרסים בהתאמה אישית אשר יעניקו לכם חווית הליכה חדשה, משחררת ונטולת כאבים.

המדרסים הטובים בארץ - רק ב-Better Balance

אם אתם סובלים מכאבים ברגליים, בברכיים, בגב התחתון, בשכמות, בכתפיים או בצוואר פנו אלינו עוד היום לתיאום בדיקת התאמה וסריקה ממוחשבת בחינם עם מומחי המדרסים של Better Balance.

המדרסים של Better Balance מציעים את האיזון המושלם בין ריפוד רך ונעים לבין תמיכה אורטופדית מלאה לכף הרגל כדי לאפשר לכם ללכת שוב בלי כאבים. המדרסים מרככים כל צעד, מפזרים את משקל הגוף באופן שווה על כל כף הרגל, מסייעים בתיקון מנח כף הרגל, מאמנים את שרירי קשת כף הרגל ומעלימים כאבים שלדיים ועצביים מהצוואר ועד כפות הרגליים. עם מדרסים של Better Balance תגלו את עצמכם מחדש עם ירידה משמעותית ברמת הכאב – כבר מהשבוע הראשון.

מדרסים ביו-דינמיים טיפוליים מורכבים מ-5 שכבות של חומרים בעלי דרגות קשיחות ורכות שונות המשתלבים ביניהם ליצירת משטח דריכה מותאם אישית לכל מטופל. המדרסים הביו דינמיים של בטר באלאנס הם מדרסים מותאמים למנח כף הרגל בהתאמה מלאה ובעלי טכנולוגיית “פידבק” מתמשכת – המדרס מתאים את עצמו לצורת כף הרגל וכף הרגל מתאימה את עצמה לצורת המדרס.

מדרסים לריצה