הקליניקות של בטר באלאנס עובדות כרגיל במהלך הסגר - בהתאם להנחיות התו הסגול

שכבות המדרס

מדרסים בהתאמה אישית של חברת בטר באלאנס מיוצרים על ידי טכנאי מדרסים מוסמך בטכנולוגיית Moldable חדישה ומתקדמת ביותר בעולם המדרסים.

המדרסים של בטר באלאנס עוברים בקרת איכות על ידי חברת SGS הבינלאומית, החברה הגדולה ביותר בעולם לבקרת איכות, החברה נמצאת בשוויץ אשר זרועותיה פרוסות ברחבי העולם ונותנות ביקורות איכות למוצרים השונים ולחברות הגדולות ביותר בעולם. חברת SGS היא חברה בעל שם עולמי אשר בקרת האיכות שלה נותנת ביטחון באיכות המוצר, באיכות חומרי הגלם ובאיכות הייצור עקב הבדיקות המחמירות ביותר של חברתSGS  ניתן להיות בטוחים שהמדרסים של בטר באלאנס מיוצרים מהתרכובות התרמו-פלסטיות ברמה הגבוהה ביותר והנדרשת במדרס איכותי כגון המדרסים של חברת בטר באלאנס.

המדרסים של בטר באלאנס בהתאמה אישית ברובם מורכבים מ-5 תרכובות שונות.

כושר הספיגה שיש בחומרים מאפשר לנו להפחית את עוביו של המדרס ובכך להתאים אותו כמעט לכל סוגי הנעליים מבלי לפגוע במרכיבי המדרס ובכך מספקים המדרסים שיפור משמעותי במנך כף הרגל

שכבה עליונה 

שכבת עור אמיתית (קיימת אופציה למדרס ללא עור למטופלים טבעוניים), מנוקבת ואנטי בקטריאלית לשמירה על כף הרגל מאווררת, היגיינית וללא ריחות לוואי וזיעה.

שכבת Poron XRD 

פורון הוא חומר גלם אשר מיוצר בארה”ב ונחשב ליקר ואיכותי מאוד ועל כן נעשה שימוש בתעשיית קסדות האופנועים וחליפות הגנה של אופנוענים. החומר הינו בעל יכולת בלימת זעזועים הגבוה פי 9 בהשוואה לחומרים אחרים בהם נעשה שימוש בתעשיית המדרסים. חשוב להבין שהתרכובת של חומר הPoron XRD נותנת מענה תקין ונכון לבעיות הפתולוגיות השונות. חשוב לדעת שבמהלך ריצה או פעילות גופנית מופעל עומס הגדול פי 3 ממשקל גוף האדם (אדם השוקל 100 קילו מפעיל במהלך ריצה לחץ של 300 קילו על כל כף רגל).

שכבת EVA 

חומר ספוגי בדחיסות גבוה בטכנולוגיה אמריקאית חדשנית לבלימת זעזועים נוספת והגנה מקסימלית של הברכיים והעצמות השלדיות לשמירה על גוף מאוזן ונטול כאבים.

פלטת PTT פוליאתילן 

חומר תרמו פלסטי קשיח וגמיש עם סיבי קרבון המאפשר להתאים את צורת המדרס לצורת כף הרגל בדיוק של כ- 100%.

טכנאי המדרסים של חברת Better Balance, יתאימו עבורכם מדרסים אורטופדיים ביו דינמיים בהתאמה אישית למנח כף הרגל בתוך רבע שעה בלבד כך שמיד לאחר הטיפול בקליניקה תוכלו לצאת עם מדרס מובנה ומותאם עבורכם לשיפור בריאותכם.

לאבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות וללא התחייבות חייגו 3511*

שאלות נפוצות:

המדרסים של Better Balance יוצרים פיזור עומסים תקין במנח כף הרגל לאורך זמן ובכך מפחיתים משמעותית את הכאבים. מדרסים בהתאמה אישית נותנים מענה לכאבים הצצים במהלך פעילות יום יומית ו/או פעילות ספורטיבית (לדוגמה, עבודה בעמידה ממושכת, הליכה איטית או מהירה, עמידה סטטית, ריצה, קפיצה וכו’) או בכאבים המתעוררים גם במצב מנוחה. נוסף לזאת, העובי המקסימלי של המדרסים של בטר באלאנס הינו 9 מילימטרים. נחשב למדרס הדק ביותר במדינת ישראל!

בהחלט! המדרסים של בטר באלאנס עוברים בקרת איכות על ידי חברת SGS הבינלאומית, החברה הגדולה ביותר בעולם לבקרת איכות. ניתן להיות בטוחים שהמדרסים של בטר באלאנס מיוצרים מהתרכובות התרמו-פלסטיות ברמה הגבוהה ביותר והנדרשת במדרס איכותי.

כן, מרבית הכאבים הנמצאים באזורים שונים של כף הרגל ואף כאבי גב, כאבים קרסוליים וכאבים נוספים נובעים מחלוקת עומסים לא תקינה על כף הרגל. כאבים אלו יכולים להתעורר במצבים של עמידה סטטית והן במצב של פעילות פיזית שונה כגון עבודה בעמידה, הליכה וריצה.
הטכנולוגיה החדשנית של בטר באלאנס מתמקדת בטיפול במקור הכאב. מדרסים ביו דינמיים מורכבים מארבע עד חמש שכבות טיפוליות, המפזרים את העומס על כף הרגל בצורה מיטבית ובולמים זעזועים באופן אקטיבי.

כן! קיימת אופציה למדרס ללא עור למטופלים טבעוניים ששומרים על כף רגל אוורירית, היגיינת וללא ריחות לוואי וזיעה.